نامه نگاری حسین شریعتمداری و عزت الله ضرغامی

قاسم سلیمانی به تهران برگرد!!

چهارشنبه 9 اسفند 1396 - 02:03
کد مطلب: 911483
قاسم سلیمانی

امروز هم ‌اشعث‌ها هستند و مثل همان ‌اشعث‌ها نق می‌زنند، یکی تسلیم شدن در مقابل آمریکا را سیاست هوشمندانه! جا می‌زند، آن دیگری نامه به علی زمان را سرگشاده می‌نویسد که دیگران هم ببینند و تحسینش کنند. اما یاران فداکار و پا به رکاب علی زمان، مولای خویش را تنها نمی‌گذارند.

به گزارش ایسکانیوز ؛سید عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در کانال تلگرامی خود متن نامه دوستانه حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان را که خطاب به وی نوشته شده بود منتشر کرد:

بسمه‌تعالی
برادر عزیزم جناب آقای ضرغامی
با عرض سلام
دیروز در میان خبرها به خبری برخوردم که قول فراموش شده را به خاطرم آورد... قول داده بودم سروده یکی از شاعران معاصر را که وصف‌الحال بعضی‌هاست! برایتان بفرستم که می‌فرستم.
اما خبر این بود که یکی از مقامات سعودی گفته بود «خواسته ما این است که سردار سلیمانی به ایران بازگردد»!! حاج قاسم عزیزمان یک نماد است، نماد مالک‌اشتر برای علی این زمان و بازگشت او به ایران که مجموعه خبیث «غربی و عبری و عربی» آرزویش را در سر می‌پرورانند، یعنی دست کشیدن جمهوری اسلام ایران از اقتدار منطقه‌ای و توان دفاعی مثال‌زدنی خود و در یک کلمه تبدیل شدن به یک لقمه‌ای که به آسانی از سوی دشمنانش قابل بلعیدن باشد.
قاسم سلیمانی برگردد! همان اصرار خوارج است که می‌گفتند مالک باید برگردد. مالکی که به تیرک خیمه معاویه رسیده بود و اگر مولای مظلوممان، حضرت امیر علیه‌السلام را وادار به بازگرداندن او نمی‌کردند، کار معاویه و عمروعاص تمام بود و با خاتمه بلوای قاسطین، بساط ناکثین و مارقین هم درهم پیچیده و برچیده می‌شد... امروز اما، دیگر قرار نیست مالک برگردد. آن روز برای بازگرداندن مالک، باید علی(ع) را وادار می‌کردند که به او فرمان بازگشت بدهد و این ماموریت را معاویه‌های کوچک‌تری که در اردوگاه مولایمان چنبره زده بودند بر عهده داشتند، مثل ‌اشعث بن قیس و... امروز هم ‌اشعث‌ها هستند و مثل همان‌اشعث‌ها نق می‌زنند، یکی تسلیم شدن در مقابل آمریکا را سیاست هوشمندانه! جا می‌زند، آن دیگری نامه به علی زمان را سرگشاده می‌نویسد که دیگران هم ببینند و تحسینش کنند... و به سالوس یقه می‌درند که؛ به مالک بگو برگردد! و... اما یاران فداکار و پا به رکاب علی زمان، مولای خویش را تنها نمی‌گذارند. یاد امام راحلمان - رضوان‌الله تعالی علیه- بخیر که می‌فرمود «من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله(ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) هستند.» و دیدیم و می‌بینم که چنین است.
آقا عزت عزیز!
حالا و بعد از این مقدمه که برای شما مصداق «زیره به کرمان بردن» را دارد، آن سروده را بخوان که به قول سعدی «ممد حیات» است و «مفرح ذات»؛
مالک رسیده بود به آن خیمه سیاه
تنها سه چار گام، نه این گام آخر است
اما صدای کیست که از دور می‌رسد؟
گویا صدای ناله برگرد ‌اشتر است!
این ناله حزین و گرفته از آن کیست؟
من باورم نمی‌شود از حلق حیدر است
مالک رها کن آن سوی میدان و باز گرد
این سو، پر از معاویه‌های مکرر است
این کوفیان، فریب که را خورده‌اند باز؟
از شام نیز روز تو کوفه سیه‌تر است
امروز پاره پاره قرآن به نیزه‌هاست
فردا سر حسین که قرآن پر پر است

پاسخ ضرغامی به نامه‌ مدیر مسئول کیهان
سید عزت‌الله ضرغامی در پاسخ به نامه حسین شریعتمداری در کانال تلگرامی خود نوشت:
برادر عزیز و انقلابی‌ام حاج حسین آقای شریعتمداری؛
از ارسال این سروده زیبا و پرمفهوم، با آن مقدمه عمیق و بصیرت‌آفرین سپاسگزارم.
هرچند هیچ‌گاه تاریخ از وجود معاویه‌ها و ‌اشعث‌ها پاک نمی‌شود، ولی فرزندان خمینی‌کبیر در قالب هسته‌های حزب الله، فاطمیون، زینبیون، حیدریون و... در سرتاسر منطقه و جهان عطرافشانی می‌کنند.
به فضل الهی بازگشت مالک تکرار نخواهد شد.
راهی که سرداران ما رفته‌اند، راه بی‌بازگشت است.
یاعلی- ارادتمند
سید عزت‌الله ضرغامی
۸ اسفند ۹۶

156 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار