فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

فرصت مجدد برای  ثبت نام آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - 07:00

داوطلبان ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر دانشگاه ها که در فرصت های قبلی موفق به ثبت نام در این آزمون نشدند، از امروز تا 12 اردیبهشت می توانند برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مشکل جذب دانشجوی دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات حل شد

مشکل جذب دانشجوی دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات حل شد

محمد سلطانی‌فر، مدیر گروه علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات گفت: ...

سایر عناوین مهم

رئیسی: سالیانه یک میلیون شغل ایجاد خواهیم کرد

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حتما با برنامه های دولت آینده می توانیم اشتغالزایی سالیانه یک میلیون شغل داشته باشیم.

حداقل حقوق مستمری‌بگیران یک میلیون و ١٠٠ هزار تومان شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از افزایش حداقل حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی به یک میلیون و 100 هزار تومان خبر داد.

پیام سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به همایش ملّی حکیم سید اسماعیل جرجانی

دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به همایش ملی حکیم سید اسماعیل جرجانی،که در واحد گرگان در حال برگزاری است، گفت: یکی از رسالت های مهم دانشگاه آزاد اسلامی، گرامیداشت مفاخر و بزرگان علم و ادب کشور است.

سید حسن خمینی: هاشمی تاریخ نگار برجسته تاریخ است/شجاعت را از هاشمی بیاموزیم

فرزند یادگار امام راحل در آیین رونمایی کتاب ایت الله هاشمی گفت: خاطره نگاری آیت الله هاشمی جزو ارزشمند ترین مصداق های انقلاب اسلامی است.

بر اساس قانون کار؛ ۱۱ اردیبهشت؛ برای کارگران تعطیل رسمی است

روز کارگر (۱۱ اردیبهشت) علاوه بر تعطیلات رسمی کشور جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می‌آید.

محسن هاشمی: آیت الله هاشمی پیش از آن که به دنبال جذب آرا باشد رعایت اخلاق سیاسی را مد نظر قرار می دادند

فرزند آیت الله هاشمی با بیان اینکه در آخرین دوره که مرحوم آیت الله هاشمی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری ثبت نام کردند افراد زیادی در این فرایند حضور داشتند که تخریب را اصل کار خود گمارده بودند گفت: آیت الله هاشمی همیشه پیش از آن که به روز انتخابات بیندیشد به فرایند بعد از انتخابات فکر می کردند و این بدین معنی است که پیش از آن که بخواهند با هر وسیله و ابزاری آرای مردم را جلب و جذب کنند چگونگی رقابت انتخاباتی و رعایت اخلاق سیاسی را مد نظر قرار می دادند.

 مرگ عارف لرستانی بر اثر سکته  بود/ استفاده جناحی دیگران از پرونده‌های قضایی، ربطی به دستگاه قضا ندارد

معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا ضمن ارائه توضیحاتی درباره نحوه استمرار رسیدگی به موضوع  حقوق‌های نجومی، به ارائه توضیحاتی درباره پرونده‌های مهم پرداخت و گفت: استفاده جناحی دیگران از پرونده‌های قضایی، ربطی به دستگاه قضا ندارد.

نگاهی به عملکرد حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با محورهای آینده نگاری و مرجعیت علمی، حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم، اعتبار بخشی، آموزش عدالت محور و اعتلای اخلاق حرفه ای فعالیت های خود را دنبال می کند و در سال گذشته برنامه های زیادی را در این زمینه ها اجرا کرده است.

عارف در گفتگو با ایسکانیوز: کاندیدای اصلی خود را آقای روحانی می دانیم/هنوز برنامه ای مبنی بر انصراف ضرب الاجل جهانگیری نداریم

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه هنوز برنامه ای مبنی بر انصراف ضرب الاجل جهانگیری نداریم گفت: مقرر شده تا هیچ خبری مبنی بر کناره گیری آقای جهانگیری در فرآیند تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تا لحظه آخر صورت نگیرد.

گفتگوی اختصاصی ایسکانیوز

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران: شرکت مسئولانه در انتخابات بهترین ابزار برای دفاع حقوق شهروندی است

به اعتقاد مجتبی بدیعی عضوهیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی شورای شهر بنگاه اقتصادی نیست شورای شهرمدیریت مشارکتی مردم است یعنی مهمترین اصلی که یک عضو شورای شهر باید به خوبی درک کند  این است که او نماینده مردم برای مدیریت شهری است وکسانی شایستگی ورود به شورای شهر را دارند که نگرش جامع و همه جانبه  به شهر خود داشته باشند.

رونمایی از جدیدترین آثار مکتوب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

کتاب‌های «روزها و روزگاران سخت» و «صبر و پیروزی» که در برگیرنده تاریخ شفاهی، کارنامه و خاطرات آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی است با حضور شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی و علمی رونمایی می‌شود.

فصل جدید در روابط دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری:

همه رشته محل های دکتری تخصصی سال 1396 دانشگاه آزاد اسلامی مجوز دارند

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با ارسال نامه ای به دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد، همه رشته محل های دکتری تخصصی که در این مرحله برای سال 1396 در سامانه ثبت شده و براساس آن پذیرش دانشجو انجام خواهد شد، دارای مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.

در گفت و گو با ایسکانیوز؛

سلیمانی: آمریکا ترجیح می دهد دولتی در ایران بر سر کار بیاید که ماجراجو باشد/برای واشنگتن مهم است که سیاست خارجی ایران چگونه تنظیم شود

یک کارشناس بین الملل کشورمان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در ایران و مواضع آمریکا نسبت به این انتخابات گفت: ترامپ ترجیح می دهد یک رئیس جمهور ماجراجو در ایران جانشین حسن روحانی شود.

در پیام تبریک معاون آموزشی وزیر علوم به سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید شد

ارتقای سطح همکاری و هماهنگی بین وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، طی پیامی انتصاب دکتر علی محمد نوریان به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک گفت.

پیام تبریک لاریجانی در پی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری در رقابت های بزرگسالان آسیا

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب قهرمانی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در رقابت های بزرگسالان آسیا را تبریک گفت.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا داد!

عضو هیأت مدیره پرسپولیس گفت: استعفا کردم و مطمئنم در پرسپولیس نیروهای جوانتر می‌توانند برای این کار جایگزین مناسبی باشند.

پیام تسلیت دکتر نوریان به وزیر راه و شهرسازی

دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، درگذشت خواهر و همسر ایشان را تسلیت گفت.

روحانی: راه آیت الله هاشمی را ادامه دهیم/ اگر دروغ جای خود را پیدا کند پیشرفت از این کشور رخت می‌بندد

نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان این که امروز ما باید راه آیت الله هاشمی را ادامه دهیم، گفت: در ایام انتخابات جای مرحوم آیت‌الله رفسنجانی خالی است، ای کاش می‌شد فیض وجود آن سیاستمدار پخته و صابر و آن مجاهد نستوه که در انقلاب در کنار امام بزرگوار ما و در دفاع مقدس به عنوان بازوی امام راحل و برای حراست از انقلاب به عنوان یار دیرین کنار رهبر معظم انقلاب باقی بود.

در پیامی با تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار؛

رئیس جمهوری: سپاه همچنان باید مایه عزت و افتخار نظام و منشأ امنیت و آرامش در منطقه باشد

رییس جمهور، فرا رسیدن سوم شعبان روز پاسدار را خجسته فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تکریم انسان‌های فداکاری دانست که در انجام مأموریت‌های خطیر خود کارنامه‌ای درخشان و پرافتخار آفریده‌اند.

پیام دکتر نوریان به مناسبت شهادت دانشجوی مرزبان واحد بردسیر

دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، در پی شهادت مظلومانه تعدادی از مرزبانان غیور و قهرمان از جمله یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در یک حمله تروریستی، پیام تسلیت صادر کرد.

اختصاصی ایسکانیوز،

کاشانی: بازیکنان پرسپولیس بدانند پیراهن چه تیمی را برتن کرده اند

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید بدانند پیراهن چه تیمی را به تن کرده اند و تمرین نکردن آنها اتفاق زیبایی نیست.

در نشست خبر نمایشگاه کتاب تهران مطرح شد:

سیدعباس صالحی: تلاش شده  نمایشگاه امسال یک آکادمی سیار برای نشر ایران باشد

نشست خبری نمایشگاه کتاب تهران صبح امروز با حضور سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه برگزار شد.

دبیر انجمن صنایع لبنی ایران از ارائه پیشنهاد به وزارت صنعت و کشاورزی خبر داد:

عرضه و تنظیم بازار محصولات لبنی از طریق بورس کالا/لبنیات در ماه رمضان گران نمی شود

دبیر انجمن صنایع لبنی ایران عنوان کرد: امکان عرضه برخى از اقلام پایه ای مانند کره، پنیر، شیرخشک، شیر خام در بورس وجود داردکه در این خصوص نامه ای به وزارت صنعت و نیز وزارت جهاد کشاورزی ارسال شده است.

بهرامن: مهار تورم از طریق رعایت انضباط پولی در دولت یازدهم

رییس خانه معدن گفت: دولت یازدهم اقتصاد را در وضعیت مناسبی تحویل نگرفت و  تورم شتابان، ‌رکود عمیق اقتصادی، بازار متلاطم دارایی‌ها، مخدوش بودن جایگاه و اعتبار دستگاه‌های اجرائی و انتظارات بدبینانه در خصوص تحولات آتی اقتصادی، همگی وضعیت دشواری را برای این دولت رقم زده بود.

نمایشی درباره روی کار آمدن هیتلر/امیر دژاکام:برشت توصیه می کند از موسیقی شناخته شده برای مردم استفاده شود

امیر دژاکام معتقد است: یکی از مزایای حضور دانشجویان در کارهای اساتید دانشگاه این است که بچه های دانشجو وقتی که با معلمشان کار می کنند فرصتی شغلی و کاری برایشان ایجاد می شود.

ظریف: سیاست های خاص دولت گذشته باعث تشدید مشکلات کشور در مسایل خارجی است

وزیر امور خارجه گفت: سیاست های خاص دولت گذشته باعث تشدید مشکلات کشور در مسایل خارجی است

همه عناوین بخش اخبار ویژه


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به چه کسی رای می دهید؟