تحول ساختاری دانشگاه آزاد در سال جدید

رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه تحول ساختاری را شروع کرده است، در واقع تحولی که علوم انسانی، علوم مهندسی و علوم پزشکی را به عنوان سه معاونت موضوعی در قالب یک معاونت فرایندی به جای آموزش و پژوهش پیاده سازی می‌کند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از فارس؛ دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد یک جریان پویا است، افزود: در هر سال تحصیلی ما باید تحولات خود را درک و خودمان را با دوره قبل فعالیت آموزشی قیاس کرده تا ببینیم وضعیتمان چگونه است، البته باید بگویم دانشگاه آزاد کار مانده زیاد دارد.

وی افزود: دانشگاه آزاد یک تحول ساختاری را شروع کرده است که پشت این ساختار یک تحول اندیشه ای وجود دارد، در واقع تحولی که علوم انسانی، علوم مهندسی و علوم پزشکی را به عنوان سه معاونت موضوعی در قالب یک معاونت فرایندی به جای آموزش و پژوهش پیاده سازی می‌کند.

طهرانچی گفت: ایجاد سه معاونت و تبدیل آنها به معاونت فرایندی که به جای آموزش و پژوهش بخواهد پیاده سازی شود یکی از اهداف و همچنین تغییر و تحول مهم برای دانشگاه آزاد است در این رابطه باید بگویم این کاربرای آنکه به فرهنگ سازمانی تبدیل شود، زمانبر است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1000601