تداوم امدادرسانی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز به سیل‌زدگان

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: دانشجویان این واحد دانشگاهی از ساعات اولیه سیل در شهرستان آق‌قلا حضور فعال دارند و مشغول امدادرسانی هستند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، عبدالله سرگلزایی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در شهرستان آق‌قلا با هماهنگی دکتر مجید محمدنژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز، تیمی متشکل از کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی از روز نخست فروردین، در شهرستان آق‌قلا مستقر شدند و مشغول امدادرسانی و هماهنگی جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی و دانشگاهیان به مردم سیل‌زده شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه امدادرسانی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز، دو گروه از دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی در قالب اردوهای جهادی در بخش برادران و خواهران با حضور در مناطق سیل‌زده و محل اسکان موقت به کمک‌رسانی هموطنان خود مشغول هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز خاطرنشان کرد: به همت کارکنان، استادان و دانشجویان این واحد دانشگاهی اقلام مختلف مورد نیاز سیل‌زدگان از قبیل آب‌معدنی، کفش و لباس خریداری و به ‌وسیله دانشجویان بسیجی واحد به سیل‌زدگان اهدا شد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1000645