برای نخستین بار؛

پرداخت یارانه‌های بهزیستی الکترونیکی شد

شنبه 10 فروردین 1398 - 09:37
کد مطلب: 1000700
دکتر حسین نحوی نژاد

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: برای نخستین بار پرداخت یارانه‌های مراکز شبانه روزی الکترونیکی شده است.

به گزارش ایسکانیوز، حسین نحوی نژاد افزود: الکترونیکی شدن پرداخت ها از آرزوهای ما بود که چند مزیت از جمله برقراری نظم و انضباط را در این زمینه دارد.
وی ادامه داد: با الکترونیکی شدن پرداخت یارانه ها از این به بعد، دقیقا می دانیم که چه جمعیت هدفی برای دریافت یارانه ها وجود دارد. همچنین به این ترتیب با ثبت احوال و کمیسیون های پزشکی و همه ادارات بهزیستی مرتبط هستیم و با کنترلی که در تهران انجام می شود، مطمئن هستیم که یارانه به مستحق واقعی آن می رسد.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: همچنین با الکترونیکی شدن پرداخت یارانه ها از این به بعد یارانه ها به موقع پرداخت می شود. کارها و روال اداری دست و پا گیری که در ادارات بهزیستی استان ها و شهرستان ها وجود داشت، به صفر می رسد و امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده، پرداخت ها با نظم انجام شود.
نحوی نژاد افزود: علاوه بر این، افرادی که باید حق بیمه سهم خانواده را برای مشارکت های مراکز پرداخت کنند، در فهرست مستمری بگیران قرار دادیم و خانواده ها می توانند تا زمانی که فرزندانشان در مراکز هستند برای مشارکت خود از آن ارقام استفاده کنند.
وی گفت: پرداخت الکترونیکی یارانه مراکز روزانه بهزیستی نیز از اوایل سال 98 آغاز می شود.
وی اضافه کرد: الکترونیکی شدن پرداخت یارانه مراکز در بازه زمانی سه ماهه به ایجاد نظم و انسجام و اثربخشی کل پرداخت های بهزیستی منجر می‌شود.

ایرنا

انتهای پیام/

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار