سردار حق بین:

ایران صلح را برای خاور میانه و دنیای اسلام به ارمغان آورده است

دوشنبه 26 فروردین 1398 - 08:26
کد مطلب: 1002192
سردار محمد علی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه گیلان

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه گیلان گفت: اگرکشوری بر علم و دانش مسلط باشد اما اطلاعات کافی بر فرهنگ، پایه و اساس فرهنگ خود نداشته باشد، پایبند و وابسته و دنباله روی کشورهای دیگر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از رشت، سردار محمد علی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت که با حضور جمع کثیری از مسئولین، استادان، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار شد، در محکومیت اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، بیان کرد: امروز در دنیا هر کشوری که بخواهد استقلال کامل داشته باشد باید بر سه عنصر علم و دانش، فرهنگ و اقتصاد در حد بسیار بالایی تسلط کامل داشته باشد.

وی افزود: اگر کشوری بر علم و دانش مسلط باشد اما اطلاعات کافی بر فرهنگ، پایه و اساس فرهنگ خود نداشته باشد، پایبند و وابسته و دنباله روی کشورهای دیگر خواهد شد.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان ادامه داد: امروز جهان خواران و برخی از کشورهایی که توانستند خودشان را به جاهایی برسانند خط فکری آنها به گونه ای بود که ما باید تولید کننده باشیم و دیگران مصرف کننده باشند و این موضوع در استراتژی هایشان به مقدار زیادی موجود است و به آن اعتقاد دارند.

سردار حق بین با اشاره به اینکه در عصر حاضر، جهان خواران به جایی رسیده اند که می گویند ما باید سردمدار باشیم و مابقی کشورها باید دنباله رو و وابسته به ماباشند، عنوان کرد: اگر امروز به مشاهده قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران می پردازیم و آمریکا نیز آن را ضمن تحریم، تروریست می نامد به این دلیل است که جامعه ایران را نمی شناسند و نمی داند که جمعیت و قدرت ایران فقط در سپاه نیست.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سپاهیان، دانشگاهیان، حوزویان و جوانان پر شور و همچنین رهبری عزیز و دلسوز ما، قرآن ،آیات و روایات هر کدامشان یک ستون پر قدرت هستند که می توانند در زمان های خطر و بحران از انقلاب اسلامی ایران و مردم حمایت کنند‌.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: آمریکا بارها و بارها تا مرز ایران آمد که جنگ‌ را آغاز کند اما جرأت این کار را نداشت و بدون نتیجه برگشت و در نتیجه بهترین کاری را که به گمان خود فکر می کردند می توانند در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران بمانند این بود که داعش را درست کردند و باز هم موفق نشدند.

حق بین افزود: خط فکری آمریکا به گونه ای است که باید جوانان ایرانی را فریب داد و با طراحی دو استراتژی بسیار بزرگی بر این عقیده اند که ما باید بر آزادی مطبوعات و جوانان کشورهای مختلف دنیا علی الخصوص ایران تسلط کامل داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: ما باید در مقابل توطئه های دشمنان حواسمان را کاملا جمع کنیم و بر نقشه های شوم بعدی آنها نیز آگاهی کامل داشته باشیم تا بتوانیم توطئه های آنها را خنثی کنیم در غیر این صورت نسل های بعدی این کوتاهی های مارا درمقابل دشمنان نخواهند پذیرفت.

حق بین با اشاره به سیاست های دشمنان در اینکه ایران را یک کشور جنگ طلب معرفی کنند، عنوان کرد: با هوشیاری مردم ایران، تمام توطئه های دشمنان در ایران نقش بر آب شد به گونه ای که طرح سوم داعش قبل از ورود به ایران در نطفه خفه شد و هیچ گاه به ثمر نرسید.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان تأکید کرد: ما به کسانی که گوش به سخنان دنیای غرب می دهند و فرهنگ دشمنان غرب را در کشور پیاده سازی می کنند و پول به جیب دنیای غرب می ریزند و تولید بمب می کنند و در حال سازماندهی مجدد داعش هستند اخطار می کنیم که بدانند اگر به این امر توجه نکنند، تا ۱۵سال دیگر داعش به سراغ ما خواهد آمد.

وی افزود: کسانی که ایران را جنگ طلب خطاب می کنند بدانند که ایران صلح را برای خاور میانه و دنیای اسلام به ارمغان آورده است و برعکس، آنان جنگ طلب هستند و دشمنان را برعلیه ایران اسلامی تحریک می کنند و ایران نیز در مقابل این خباثت ها ایستاده ونقشه های شوم آنها را باطل خواهد کرد.

78 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار