حجت الاسلام رستمی شهادت طلبه همدانی را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پیامی شهادت روحانی مجاهد حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از نهاد رهبری در دانشگاه‌ها؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پیامی شهادت روحانی مجاهد حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

در بخشی از این پیام آمده است: به یقین این شهید عزیز با عروج آسمانی و غریبانه خود هم اینک درآغوش رحمت خدا و در اعلی علیین ماوا گزیده و به فوز عظیم و حیات جاودان نائل گشته است، اما این اتفاق هولناک بیش از هرزمان دیگری ضرورت توجه به تذکر دغدغه‌مندان و به‌ویژه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب در خصوص مدیریت و مراقبت از فضای مجازی و امنیت روانی جامعه را نمایان ساخت.

در بحش دیگری از اینن پیام آورده شده است: ضرورتی که مع‌الاسف مورد غفلت قرار گرفته و در نتیجه هر از گاهی با هدایت ایادی دشمن و یا عرض‌اندام برخی اراذل، در قالب چنین جنایت‌ها و وقایع تلخی امنیت، آرامش و انسجام ملی را نشانه می‌گیرد.

این پیام تاکید می کند: امید می‌رود مسئولان و متولیان امر، متذکر شده و برای مرهم نهادن بر این زخمی که بر پیکره جامعه دینی کشورمان نشسته است با اقدام انقلابی نسبت به تامین امنیت روانی واخلاقی جامعه و مدیریت هوشمندانه فضای مجازی اقدام نمایند.

در انتهای پیام آمده است: اینجانب این ضایعه را به محضر حضرت، ولی عصر (ارواحنافداه)، رهبر معظم انقلاب، حوزه علمیه مقدسه همدان، خانواده داغدار و به‌ویژه فرزند دانشجوی این شهید سرافراز تبریک و تسلیت می‌گویم و علو درجات را برای آن عزیز سفر کرده و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان از خداوند منان مسالت می‌نمایم.

انتهای پیام/

کد خبر: 1003932