رونمایی از 16 کتاب نوشته دانش آموزان درجشنواره ملی ابن سینا 

دبیرعلمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: پنجمین دوره این جشنواره در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ به صورت خودگردان توسط دانش‌آموزان برگزار می‌شود که پوستر آن در دوره امسال رونمایی شد.

به گزارش ایسکانیوز، مهدی رشیدی جهان در ارتباط با چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: بیش از 5000 دانش آموز، مدیر، معلم پژوهشی مدارس از 31 استان در این برنامه مشارکت داشتند.
وی با اشاره به محورهای 7 گانه جشنواره گفت: نتایج و اعلام برگزیدگان جشنواره پس از جمع بندی و ارزیابی توسط داوران در ده روز آینده از طریق سایت رسمی جشنواره صورت می‌گیرد.

دبیرعلمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با اشاره به اعزام برگزیدگان محورهای مختلف به جشنواره ها و مسابقات بین المللی بیان داشت:
در حاشیه این جشنواره، نشست خبری ویژه‌ای با حضور شخصیت‌های برجسته علمی، دولتی و همچنین رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف برگزار شد.
وی ادامه داد: برگزیدگان در بعضی از محورها به مرحله دوم راه پیدا کردند و مرحله دوم مسابقات نیز برگزار می‌شود.

رشیدی جهان گفت: مراسم افتتاحیه این جشنواره در روز پنج شنبه 12 اردیبهشت با حضور سلجوقی دبیر کارگروه فضای مجازی کودک و نوجوان وزارت ICT، فرحناز مینایی پور مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش‌وپرورش، رضا گلشن مهرجردی معاون رئیس کمیته علمی جشنواره، اسدی مشاور فضای مجازی کودک و نوجوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

رشیدی گفت: همچنین رونمایی از پوستر پنجمین دوره (سال آینده جشنواره)، رونمایی از تفاهم‌نامه جشنواره با شناسا (حامی کسب‌وکارهای دانش‌آموزی) و رونمایی از 16 کتاب نگارش شده توسط دانش آموزان با حمایت جشنواره ملی ابن‌سینا از دیگر برنامه‌های ویژه جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا بود.

وی گفت: پنجمین دوره این جشنواره نیز در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ به صورت خودگردان توسط دانش‌آموزان برگزار می‌شود که پوستر آن در دوره امسال رونمایی شد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1004187