تمدید مهلت ثبت طرح فراخوان سوم نانومچ

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با هدف شناسایی و حمایت از تجاری‌سازی طرح‌های صنعتی، هفتمین دوره برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو موسوم به نانومچ را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، با هدف شناسایی و حمایت از تجاری‌سازی طرح‌های صنعتی، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، هفتمین دوره برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو موسوم به نانومچ را در دستور کار خود قرار داد. در این راستا، سومین فراخوان دوره هفتم نانومچ از ابتدای اردیبهشت‌ماه آغاز شده و مهلت ثبت طرح تا پایان اردیبهشت سال جاری تمدید شده است. متقاضیان (حقیقی و حقوقی) می‌توانند طرح‌های فناورانه خود را در سومین فراخوان دوره هفتم نانومچ تا پایان اردیبهشت‌ماه، جهت داوری و ورود به برنامه درسامانه نانومچ ثبت نمایند.

درخواست‌های دریافتی، بر اساس معیارهای ارزیابی برنامه، از جمله قابلیت تجاری شدن و توسعه بازار، فنی و نانومقیاس، نوآوری و همچنین پتانسیل تیم فناور برای پیشبرد طرح، ارزیابی می‌شوند. طرح‌های پذیرفته شده در برنامه، طی بازه‌ زمانی مشخصی که برای هر طرح متناسب با سطح آن متفاوت است، از امکانات و زیرساخت‌های در دسترس بهره می‌برند تا بتوانند نمونه اولیه خود را توسعه داده و آماده ورود به صنعت نمایند. این طرح‌ها، ضمن بهره‌مندی از خدمات و حمایت‌های نانومچ برای توسعه کسب و کار خود، پس از اتمام فرآیند توسعه محصول نیز امکان استفاده از سایر حمایت‌ها و امکانات ستاد نانو برای توسعه بازار را خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر در رابطه با این برنامه، در وب‌سایت رسمی نانومچ به آدرس www.nanomatch.ir موجود است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1005558