تصویب طرح نوآفرین مشکلات استارت آپ ها را رفع می کند

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تصویب طرح نوآفرین در هیات دولت گفت: با تصویب این طرح، مشکلات استارت آپ هایی که در مراحل نخست رشد هستند رفع می شود.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، سید جمال هادیان طبایی زواره، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی اظهار کرد: طرح نوآفرین که در هیأت دولت تصویب شد یکی از اتفاقات مهم در حوزه حمایت از استارت آپ ها محسوب می شود.

وی درباره طرح نوآفرین توضیح داد: این طرح باعث ایجاد تحول در حوزه استارت آپ ها و شرکت های نوپا می شود و مشکلات بیمه، مالیات و جذب سرمایه گذاری استارت آپ هایی که در مراحل اول رشد هستند را رفع می کند.

حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام نیز در این جلسه با اشاره به نقش روابط عمومی ها در حوزه ارتباطات خاطرنشان کرد: نقش روابط عمومی ها در حوزه ارتباط با مشتریان، سازمان ها، شرکت ها و اطلاع رسانی دقیق و به موقع مهم محسوب می شود به طوری که روابط عمومی هر سازمان یکی از اصلی ترین سرمایه های آن مجموعه است و توجه به آن باعث رشد و ارتقا مجموعه ها در ابعاد مختلف خواهد شد.

وی نقش موسسه پیام بین سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات را همانند یک روابط عمومی دانست و افزود: موسسه پیام نقطه اتصال بین سازمان ها، کارکنان و خانواده هاست. این موسسه با ایجاد تعامل در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی سعی دارد نقاط مشترکی برای ایجاد روابط تنگاتنگ و صمیمانه ترسیم کند.

عباسی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا برای بازخورد بهتر اعضا، خدمات را گسترش دهیم و رضایت نسبی آنها را فراهم کنیم.

در ادامه جلسه مدیران روابط عمومی سازمانها و شرکتهای ارتباطی به هم اندیشی و تشریک مساعی در خصوص مسائل این حوزه پرداختند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1005946