آغاز نقل‌و‌انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از امروز 

ثبت‌نام نقل‌وانتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دولتی، غیردولتی و پیام‌نور امروز ۲۰ خرداد در سامانه سجاد آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، سازمان امور دانشجویان وزارت علوم هفته گذشته در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام نقل‌ و‌ انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر را اعلام کرد.

براساس این گزارش زمان ثبت‌نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر با جامعه هدف فرزند شهید، فرزند آزاده و فرزند جانباز ۲۵%و بالاتر، برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز ۲۰ خرداد آغاز و به مدت یکماه ۲۰ تیرماه ادامه دارد.

دانشگاه‌های مبدأ موظف هستند درخواست دانشجو را بررسی و در صورت داشتن شرایط، از ۲۰ تیر تا ۳۱ تیرماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی، نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه درخواست کنند.

متقاضیان واجد شرایط آیین‌نامه نقل و انتقال، باید در زمان اعلام شده به سامانه سجادبه آدرس portal.saorg.ir مراجعه کرده و درخواست خود را با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، ثبت کنند. سپس تمامی مراحل ثبت‌نام اولیه، تکمیل فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل و پس از دریافت کد رهگیری، نتیجه را از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

گفتنی است، دانشجویان شاهد و ایثارگری که در سال گذشته حکم میهمانی‌شان خاتمه یافته، باید مجددا در سامانه ثبت‌نام و کارنامه تحصیلی خود را بارگذاری و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه درخواست خود کنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1007711