در حاشیه رویداد ملی کارآفرینی مراقبت و سالمندی انجام شد؛

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری کشور

شنبه 25 خرداد 1398 - 10:20
کد مطلب: 1008141
 دانشگاه پیام نور

تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری کشور در حاشیه اولین رویداد ملی کارآفرینی مراقبت و سالمندی در سازمان مرکزی امضا شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی ریاست عالی دانشگاه پیام نور و دالوندی رئیس سازمان پرستاری کشور در مراسم امضای تفاهم نامه‌ای برهمکاری و هم‌افزایی بیشتر دانشگاه و سازمان نظام پرستاری تاکید کردند.

این تفاهم نامه با موضوع «طراحی و اجرای پروژه‌های آموزشی، پژوهشی و کاربردی مشترک مورد نیاز براساس اهداف تعیین شده طرفین»، «همکاری متقابل در اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مشترک براساس اولویت‌ها واهداف تعیین شده طرفین»،«برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌ مدت در حوزه‌های تخصصی و همکاری در اجرای مشترک دوره‌های آموزشی با تأکید بر دانشجویان، دانش‌آموختگان در زمینه‌های مرتبط علمی و عملی مورد توافق طرفین»،«برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مشترک برای کلیه مخاطبین طرفین» و « همکاری در تدوین و تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی، نرم‌افزارها و فیلم‌های آموزشی، علمی و پژوهشی مورد نیاز نظام پرستاری و جامعه سلامت کشور» بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری امضا شد.

طبق مفاد این تفاهم نامه، طرفین متعهد شدند، از قابلیت‌ها و توانمندی‌ها در راستای عملیاتی‌ کردن فعالیت های مشترک استفاده کرده و حقوق مادی و معنوی طرفین در خصوص نتایج حاصل از فعالیت های مشترک به نحوی که این اقدامات منجر به تولید دانش فنی و یا دستاوردی جدید شود را به رسمیت بشناسند. همچنین مقرر شد دبیرخانه ای مشترک برای پیگیری مفاد تفاهم نامه تشکیل شود.

گفتنی است، اولین رویداد ملی کارآفرینی مراقبت و سالمندی در تاریخ ۲۳ و ۲۴ خرداد در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

انتهای پیام/

31 / 31

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار