نتایج قرعه‌کشی بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد / 13 هزار نفر اعزام می‌شوند

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از نتایج قرعه‌کشی متقاضیان بیست و یکمین دوره عتبات دانشجویان خبرداد و گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

حجت‌الاسلام مرتضی مطهری‌پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره اعلام نتایج قرعه‌‌کشی متقاضیان بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان گفت: قرعه‌کشی متقاضیان بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه‌ عتبات اعلام شد؛ متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

وی افزود: دانشجویانی که اسامی آنها در این دوره اعلام نشده است می‌توانند خود را به عنوان دانشجویان ذخیره ثبت‌نام کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: دانشجویانی که به عنوان زائر اصلی و ذخیره اعلام شده اند باید اقدام به نهایی کردن ثبت‌نام در سامانه عتبات کنند.

مطهری با بیان اینکه در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان 13 هزار نفر از دانشجویان ثبت نام شده به عتبات اعزام می‌شوند، تصریح کرد: بدیهی است نهایی نشدن ثبت‌نام تا تاریخ اعلام‌ شده به معنای انصراف بوده و زائران ذخیره جایگزین خواهند شد.

وی یادآورشد: در این دوره حدود 350 کاروان اعزام می شوند که 268 کاروان هوایی و 82 کاروان زمینی است. زمان اعزام دانشجویان دختر از 27تیرماه تا اول شهریور و اعزام پسران از اول شهریورماه تا 15 مهرماه است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1008657