30 خرداد، آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، فردا 30 خرداد ماه آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید سال ۹۸ است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ منحصرا به صورت اینترنتی از روز دوشنبه ۲۰ خرداد آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده فردا پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ماه آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی است.

در همین راستا متقاضیان لازم است که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

لازم به ذکر است ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی 98 طی یک مرحله انجام خواهد شد. ضرورت دارد که داوطلبان به صورت همزمان با ثبت‌نام، درج رشته محل‌های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی را نیز انجام دهند.

گفتنی است، علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کاردانی نظام جدید باید ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، به عنوان داوطلب این دوره منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کد رایانه‌ای دیپلم خود متقاضی ادامه تحصیل شوند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1008685