مردم کشمیر در حمایت از مقام معظم رهبری راهپیمایی کردند

مردم کشمیر تظاهرات گسترده ای را علیه دولت آمریکا در حمایت از مقام معظم رهبری برگزار کردند.

به گزارش سرویس سیاسی ایسکانیوز ، مردم کشمیر هفتم تیر ۱۳۹۸ پس از برگزاری نماز جمعه تظاهرات گسترده ای را علیه دولت آمریکا برگزار کردند.

این تظاهرات به دلیل اعمال تحریم علیه مقام معظم رهبری و افراد وابسته به دفتر ایشان برپا شد و تظاهرات کنندگان ضمن محکوم کردن این اقدام بی شرمانه و وقیحانه، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

حجت الاسلام سید حسین الموسوی الصفوی رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر و عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع) سخنران اصلی این اجتماع بود.

وی در سخنانی، اقدام بی شرمانه و وقیحانه اخیر دولت آمریکا را نشانه ضعف و شکست این دولت دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب و ملت ایران در چهل سال گذشته همواره خاری در چشم دشمنان بوده اند.

رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر ادامه داد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برای سرنگونی این انقلاب از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند، اما لطف الهی همیشه شامل انقلاب اسلامی ایران بوده است و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و حمایت و پشتیبانی ملت ایران همه دسیسه‌ها علیه انقلاب ناکام ماند.

عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع) افزود: ان شاء الله ملت ایران و انقلاب اسلامی ایران ازاین گردنه نیز عبور خواهند کرد و دشمنان این انقلاب حسرت و آرزوی پلید خود را به گور خواهند برد.

رئیس انجمن شرعی شیعیان در این اجتماع بزرگ ضمن تقدیر وتشکر از احساسات مردم این حضور را نشانه وابستگی عمیق به امام راحل، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: آمریکای جهانخوار با این اقدامات غیرانسانی و غیرقانونی نمی‌تواند محبت و عشق آزادگان و حریت پسندان عالم را نسبت به مقام معظم رهبری کمرنگ کند، ان شاء الله این عشق و علاقه روز به روز بیشتر و عمیق‌تر خواهد شد.

این روحانی برجسته اعلام کرد که "جان ومال ما همه فدای انقلاب اسلامی ایران و مقام معظم رهبری" و مردم حاضر نیز با سر دادن شعارهایی درحمایت از رهبر معظم انقلاب این مطلب را تأیید کردند.

کد خبر: 1009715