درخشش دانشجویان دختر واحد شاهرود در مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد اسلامی

شنبه 22 تیر 1398 - 15:50
کد مطلب: 1020868
قهرمانان انفرادی

مراسم اختتامیه مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزارشد و تیم شاهرود با اقتدار بر سکوی اول مسابقات قرار گرفت و در مرحله انفرادی نیز ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از شاهرود، مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ 20 تا 22 تیرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزارشد، امروز به کار خود پایان داد و تیم شاهرود با اقتدار بر سکوی اول مسابقات قرار گرفت و در مرحله انفرادی نیز ورزشکاران شاهرود به مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.

در دور اول مرحله تیمی این مسابقات تیم شاهرود با دو نتیجه مشابه 5 بر 0 بر تیم های نجف آباد و خوزستان غلبه کرد. پس از رقابت های دور اول مسابقات چهار تیم منتخب استان سمنان، تهران، خراسان رضوی و نجف آباد به دور دوم راه یافتند که تیم شاهرود به عنوان تیم منتخب استان سمنان موفق شد با نتایج 3 بر 0 و 3 بر 1 از سد تیم های خراسان رضوی و تهران گذشته و فاتح این دوره از مسابقات شود. تیم تهران به مقام دوم دست یافت و تیم های خراسان رضوی و نجف آباد هم مشترکا به مقام سوم دست یافتند. همچنین کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی به تیم استان خوزستان تعلق گرفت.

در ترکیب تیم منتخب استان سمنان(شاهرود) خانم های دانشجو پگاه شاکر، آرزو شاکر، پگاه کامرانی، نیکو امینیان، شیما شالیان و الناز فیض منش به مربیگری سرکار خانم خدیجه جلالی و تحت سرپرستی سرکار خانم مریم یاری حضور داشتند.

پس از مرحله تیمی مرحله انفرادی این دوره از مسابقات نیز که از روز گذشته آغاز شد پس از انجام 32 مسابقه امروز به پایان رسید و الناز فیض منش و پگاه کامرانی از واحد شاهرود به ترتیب به مقامهای قهرمانی و نایب قهرمانی نایل شدند و نازنین زمانی و الهه سفیدیان از تهران مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

بدین ترتیب با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور به میزبانی واحد شاهرود امروز با اجرای مراسم اختتامیه این مسابقات و اهدای کاپ ها، احکام و مدال های قهرمانی به تیم های برتر و ورزشکاران برگزیده در خانه بدمینتون شهرستان شاهرود به کار خود پایان داد و کاپ قهرمانی به تیم شاهرود و کاپ نایب قهرمانی به تیم تهران و کاپهای جایگاه سوم مشترکا به تیم های خراسان رضوی و نجف آباد اهدا گردید. همچنین کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی به تیم استان خوزستان تعلق گرفت.

لازم به ذکر است تیم شاهرود که به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، در مسابقات سال گذشته هم که به میزبانی واحد قوچان برگزار شد به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافته بود.

انتهای پیام /

295 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار