آخرین جزئیات از ضرب و شتم طلبه آمر به معروف

آخرین جزئیات ضرب و شتم حجت‌الاسلام محمد صفایی تشریح شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بعد از انتشار خبر ضرب و شتم حجت‌الاسلام محمد صفایی طلبه ۲۵ ساله ملایری از سوی تعدادی از اراذل و اوباش، جزئیات ماجرا را از زبان خود این شخص پیگیر شدیم.

این طلبه ملایری با بیان اینکه برخلاف نظر برخی که دنبال این هستند موضوع را شخصی جلوه دهند، ماجرا به هیچ عنوان شخصی نیست گفت: داستان از این قرار است که بنده ساعت ۱۷ روز پنجشنبه هفته گذشته عازم منزل برادرم بودم که یکی از جوانان با دیدن من که ملبس به لباس روحانی بودم شروع کرد به فحاشی.

وی با بیان اینکه نه تنها بنده که دیگر طلاب عزیز نیز آموخته‌ایم اهمیتی به این نوع برخورد ندهیم و سعه صدر داشت باشیم افزود: پیرو این مسئله بنده هم بی‌تفاوت از کنار این جوان عبور کردم، اما مساله این جاست که همان موقع این جوان شروع کرد به متلک انداختن به یک خانم چادری.

صفایی ادامه داد: وقتی این صحنه را دیدم به سمت جوان رفتم و شروع کردم به امر به معروف که او نیز عصبانی شد و داد و فریاد کرد، چند نفری از دوستانش با شنیدن صدای او به سمتش آمدند و مشاجره لفظی بین ما ایجاد شد.

وی با بیان اینکه بعد از مشاجره من بی‌تفاوت به سر و صدای آن‌ها به سمت خانه برادرم که همان نزدیکی بود رفتم گفت: وقتی به منزل برادرم رسیدم دیدم که خود او نیست بنابراین به سمت باغ دوستم رفتم، یک ساعتی آنجا بودم که برادرم تماس گرفت و گفت «چند نفری درب منزلش را زده‌اند و شروع کرده‌اند به فحاشی و سر و صدا».

این طلبه با اشاره به اینکه من هم به همراه دوستم سوار بر موتور سریع خود را به منزل برادرم رساندیم بیان کرد:، چون سوار موتور بودم بدون لباس روحانی به آنجا رفتم، وقتی رسیدم مأمور نیروی انتظامی که در این فاصله به آنجا رفته بود، با این استدلال که موضوع شخصی است آن جا را ترک کرده بود.

وی در خصوص شائبه شخصی بودن موضوع نیز گفت: یکی از افرادی که به من فحاشی کرده بود همسایه برادرم بود و آن‌ها هم به دروغ گفته بودند موضوع شخصی بوده است.

صفایی با بیان اینکه وقتی بنده به آن جا رسیدم دوباره فضای بحث باز شد، وقتی چند نفری که مرا می‌شناختند به بنده گفتند «حاج‌آقا، شما که مدافع حرم هستید و نباید درگیر این فضا شوید» همان نفراتی که با بنده مشاجره لفظی داشتند و به علاوه چند نفر دیگر شروع کردند فحاشی به مدافعان حرم.

وی ادامه داد: بنده موضوع را توضیح دادم و گفتم که قضیه شخصی نیست و به دروغ آن را شخصی جلوه می‌کنند، همین حرف و اعتراض من به تعرض به مدافعان حرم باعث شد که دو سه نفر به سمت من حمله کردند، یک نفر با مشت به صورت من زد، عینکم هم شکست، جراحات ناشی از این اتفاق نیز بر صورتم مانده است.

اگر موضوع مربوط به شخص خودم بود آن را رها می‌کردم

این طلبه گفت: بنده موضوع را از این جهت پیگیری می‌کنم که به شهدای مدافع حرم هتک حرمت شده است وگرنه موضوع اگر مربوط به شخص خودم بود آن را رها می‌کردم کمااینکه وقتی به بنده فحاشی کردند نسبت به آن بی‌تفاوت بودم.

وی تأکید کرد: موضوع برای دادستانی ملایر نیز محرز شده است.

فارس

انتهای پیام/

کد خبر: 1022676