قاضی صلواتی خطاب به متهم خلیلی:

بپرسم گوشت ها کجاست، قلبت می شکنه؟

سه‌شنبه 8 مرداد 1398 - 15:40
کد مطلب: 1023138
قاضی صلواتی

دومین جلسه دادگاه متهمان پرونده گوشت های قرمز منجمد شده که به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد با حاشیه هایی همراه بود که گاهی موجب خنده قاضی دادگاه و حضار در جلسه می شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، وقتی متهم خلیلی در جایگاه متهم قرار گرفت، بارها از سوی قاضی صلواتی به او تذکر داده شد که حاشیه نرود به سوال ها دقیق و روشن پاسخ دهد.

قاضی صلواتی به متهم گفت: ۲۷ تن گوشت قرمز منجمد گرفتید، ۳ تن آن را در میادین تره بار توزیع کردید به صورت روشن پاسخ دهید ۲۴ تن بعدی کجاست و به کی فروختید؟

متهم خلیلی پاسخ داد آن را در مناطق محروم توزیع کردیم، قاضی صلواتی گفت : مردم در میادین تره بار برای ۲ کیلو گوشت صف کشیدند آن وقت مدعی می شوید که تقاضا برای آن نبوده و در مناطق محروم فروختید.

صلواتی به متهم خلیلی گفت: گوشت ها را در میادین تره و بار توزیع می کردید، مناطق محروم پیشکش.

متهم در پاسخ به سوال های آقای صلواتی چند بار گفت : حاج آقا این جوری نگید، به خدا قلبم می شکنه؟ قاضی صلواتی که نمی شد تبسم های مکرر خود را پنهان کند، به متهم گفت: اگر ازت بپرسم "گوشت ها کجاست، قلبت می شکنه".

رییس دادگاه به متهم خلیلی افزود: شما نظامی بودید و اینکاره نبودید، (منظور تخصص لازم برای خرید و توزیع گوشت قرمز منجمد و توزیع گسترده آن) و بدجوری ازت استفاده کردند.

متهم گفت خیلی ها از کارم راضی بودند و مورد تشویق برخی مسئولان قرار گرفتم که با واکنش صلواتی روبرو شد و به او گفت: شما باید مورد تشویق مردم قرار می گرفتید و کاری نمی کردید که آن ها در صف های طولانی بایستند.

اظهارات و رفتارهای متهم خلیلی هنگام دفاع از خود با حاشیه های جالبی همراه بود و بارها موجب خنده حضار در جلسه و هیات قاضی شد.

گفتنی است، صبح امروز-سه شنبه- دومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت های برزیلی با ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

ایرنا

انتهای پیام/

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار