تفحص از سرخابی‌ها به پایان رسید

رئیس هیئت‌ تحقیق وتفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از پایان یافتن روند بررسی این پرونده خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سید صادق طباطبایی رئیس هیئت‌ تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه روند بررسی این پرونده به پایان رسیده است، گفت: هفته گذشته نیز جلسه‌ای درباره جمع‌بندی این تحقیق و تفحص داشتیم.

وی تصریح کرد: پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه این پرونده در اختیار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار داده می‌شود تا در صحن کمیسیون قرائت و پس از آن برای اعلام رای نمایندگان و قرائت در صحن علنی پارلمان به هیئت رئیسه پارلمان تقدیم می‌شود.

نماینده اردستان در مجلس با بیان اینکه در روند بررسی این پرونده مشخص شد که نظام مالی، حقوقی و اداری مشخصی بر مجموعه این دو باشگاه حاکم نیست، ادامه داد: بی‌نظمی در ساختار این دوباشگاه به وضوح دیده می‌شود.

رئیس هیئت‌ تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها با تاکید براینکه برای شناخت مشکلات این دوباشگاه نیازی به بررسی و تحقیق و تفحص نیست، اضافه کرد: به قدری مشکلات این دو باشگاه واضح است که خود مدیران این دوباشگاه هم به این مشکلات اعتراف می‌کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید نظام حقوقی و مالی این دوباشگاه نظام‌مند شود، افزود: به طور نمونه در پایان هر سال باید این دوباشگاه بیلان مالی خود را اعلام کنند که این اتفاق به دلیل اینکه جمع‌بندی در پایان سال انجام نشده، وجود ندارد.

کد خبر: 1023618