فروشنده زن موادمخدر در کرج دستگیر شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: زنی که در یکی از مناطق کرج اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد دستگیر و ۲۰ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک از چمدان و ساک دستی وی کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، علی عسگری، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط زنی در یکی از مناطق کرج موضوع در دستورکار پلیس مبارزه به مواد مخدر استان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بیان کرد: مأموران پس از اطمینان از صحت خبر با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند نامبرده مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک را از استان های شرقی کشور تهیه کرده و درصدد انتقال آن به استان البرز است.

وی افزود: بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز به محورهای ورودی استان اعزام شدند و طی رصد افراد و خودروهای عبوری در نهایت فرد موردنظر را در اطراف پل سرحدآباد در حالیکه یک عدد چمدان چرخ دار بزرگ و یک عدد کوله پشتی به همراه داشت مشاهده کردند.

عسگری گفت: بلافاصله مأموران پلیس وارد عمل شدند و نامبرده را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل کردند؛ در بازرسی از داخل چمدان و ساک دستی متهم، ۲۰ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک کشف شد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1023844