ترافیک سنگین در جاده‌های شمالی در سومین روز از مهرماه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور از ترافیک نیمه سنگین در جاده های شمالی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی تا این لحظه ترافیک در جاده های چالوس، هراز، فیروز کوه ، ساوه ، قزوین و کرج نیمه‌سنگین است.

وی افزود: در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده‌های هفت چشمه، گرماب، پمپ بنزین نساء و دهانه جنوبی تونل کندوان و سیاه‌بیشه ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده سه راهی چلاو و مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده های گیلاوند، پل سفید و زیرآب نیمه سنگین و مسیر پرحجم و روان است.

وی ادامه داد: همچنین ترافیک در آزادراه ساوه به تهران محدوده تقاطع احمدآباد –نسیم شهر، آزادراه قزوین به کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1028541