رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تأکید کرد؛

راه علم آموزی با ماموریت‌های پژوهشی و رسالت‌های اجتماعی هموار می‌شود

شنبه 13 مهر 1398 - 22:40
کد مطلب: 1029462
بوشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین مأموریت‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی، تکریم ارباب رجوع است، تصریح کرد: صداقت و احترام در رفتار و اعمال ما حتی در کوچک‌ترین و ساده‌ترین مراودات اداری باید مشهود و ملموس باشد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی عصر امروز در جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی انقلابی از مردم و برای مردم است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب و از ارکان بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: ساختار دانشگاه آزاد اسلامی بعد از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته و همراه با این نظام الهی رشد و توسعه یافته است و امروز نیز تأکید و توصیه‌ها در دانشگاه بر حفظ همین ارزش‌های مردمی، انقلابی و الهی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین مأموریت‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی، تکریم ارباب رجوع است، تصریح کرد: صداقت و احترام در رفتار و اعمال ما حتی در کوچک‌ترین و ساده‌ترین مراودات اداری باید مشهود و ملموس باشد.

عبدالهی اضافه کرد: تکریم ارباب رجوع در حقیقت نداشتن تکرار اشتباهات، غفلت نداشتن نسبت به حق و حقوق دانشجو، فعالیت‌کردن به صورت انقلابی و الهی، استفاده و تعلیم آخرین اطلاعات، فناوری‌ها و دانش روز، پاسخگویی در حداقل زمان ممکن، قانونمند بودن، خوش‌رویی و تلاش با انگیزه بالا و علاقه وافر در مسیر و چارچوب مأموریت‌ها و اهداف دانشگاه است.

وی با بیان اینکه زمانی که قانون را به عنوان یک نیاز عرفی و اجتماعی پذیرفته‌ایم باید به آن پایبند و معتقد باشیم، خاطرنشان کرد: باید خود را با قانون تطبیق دهیم و به آن به عنوان محور مأموریت‌ها و مسئولیت‌هایمان التزام داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، ظرفیت‌های درآمدی استان بوشهر را بیش از وضعیت کنونی دانشگاه دانست و بر ضرورت فعال‌سازی این ظرفیت‌ها تأکید و تشریح کرد: یکی از مهم‌ترین نمونه‌های بارز این ظرفیت‌ها، مدارس سما در استان بوشهر است که با اهتمام مدیران این مرکز، گسترش قابل قبول و چشمگیری داشته است.

عبدالهی افزود: باید نسبت به این سرمایه‌ها و ظرفیت‌ها توجه و برنامه‌ریزی‌های جامع، کاربردی و دوراندیشانه‌ای داشت و در چارچوب به‌کارگیری حداکثری از آنان برنامه‌هایی هدفمند را پیاده‌سازی کرد.

وی یادآور شد: دانشگاه بخش غیرقابل تفکیک از هم بوده و مسئولیت تمام حوزه‌ها و بخش‌ها در یک راستا است و کارگشایی هر بخش به کل مجموعه سود خواهد رساند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، دانشجو را یک عنصر فعال، آگاه و کلید موفقیت برشمرد و توضیح داد: در شرایط کنونی که کشور به توان‌افزایی، مهارت‌افزایی، کارآفرینی و تربیت نیروهای متخصص و ماهر نیاز دارد، باید این نگاه تقویت شود.

عبدالهی تبیین کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در مدیریت جدید با مأموریت‌های علمی، پژوهشی و رسالت‌های اجتماعی خود به دنبال هموار کردن راه علم‌آموزی، تخصص‌گرایی و مهارت‌افزایی است.

331 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار