واحدهای ایلام، مهران و دهلران به محل اسکان موقت زائران اربعین تبدیل می‌شود/ برپایی 5 موکب برای خدمت‌رسانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: این واحد با ایجاد 5 موکب آماده پذیرایی و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی است.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از واحد ایلام، محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با توجه به اینکه بیشترین حجم تردد زائران اربعین حسینی از مرز مهران صورت می گیرد، این دانشگاه 5 موکب جهت خدمت رسانی زائران حسینی برپا کرده و با تمام توان در خدمت آنهاست.

وی در تشریح موقعیت موکب های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته یکی از این موکب ها در میدان اربعین شهر مهران واقع در نقطه صفر مرزی با محوریت بسیج دانشجویی راه اندازی می شود.

میرزایی حیدری خاطرنشان کرد: همچنین جهت رفاه حال اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که از مرز مهران عبور می کنند، موکب پذیرایی، پارکینگ و اسکان موقت در محل دانشگاه آزاد اسلامی مهران آماده ارائه خدمت به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی افزود: براساس آمارهای ارائه شده، شاهد افزایش چندبرابری حجم زائران نسبت به سال گذشته هستیم و همچنین با توجه به حضور صالحی آرا رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی در مهران و تأکید وی بر افزایش حجم خدمات رسانی به زائران اربعین، طی روزهای آینده همه امکانات دانشگاه آزاد اسلامی مهران شامل کلاس های آموزشی، اداری، رفاهی و ... به محل اسکان موقت تبدیل می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: در شهر دهلران و در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهر نیز موکب دیگری شامل ایستگاه صلواتی، اسکان موقت و پارکینگ راه اندازی می شود و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از امکانات فراهم شده استفاده کنند.

میرزایی حیدری افزود: در شهر ایلام نیز دو موکب راه اندازی می شود که شامل موکب شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی ایلام است که در محل این موکب علاوه بر پذیرایی و اسکان از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جهت شرکت در کنگره بزرگ اربعین دعوت می شود.

وی ادامه داد: موکب دیگری نیز در مسیر ورودی شهر ایلام با محوریت بسیج کارکنان و در مجمع مواکب شهر ایلام جهت پذیرایی راه اندازی می شود.

میرزایی حیدری تصریح کرد: علاوه بر اقدامات فوق در محل همه مواکب دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اقدامات فرهنگی از جمله راهنمایی زائران، توزیع کاور تبلیغاتی با آرم دانشگاه، پخش زیارت نامه اربعین، پخش تراکت ویژه زیارت نیابتی شهدای مدافع حرم و... صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ایلام و شهر مهران به برکت حضور میلیونی زائران حسینی امروز به دروازه ورود به عتبات عالیات تبدیل شده و دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت و حمایت دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه در خدمت اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1029635