اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات به زائران اربعین حسینی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه به زائران اربعین حسینی این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد قم، رضا غلامی‌جمکرانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی قم با تسلیت ایام اربعین حسینی به دانشگاهیان و مسلمانان جهان اظهار کرد:۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات وام قرض‌الحسنه از طریق بانک‌های عامل به زائران دانشگاه آزاد اسلامی قم پرداخت شده و کارکنان و استادان تشویق شدند تا بتوانند در راهپیمایی عظیم اربعین حضور فعال داشته باشند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی قم با حضور حداکثری استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در همایش اربعین تلاش کرده با فراهم‌کردن تسهیلات و ارائه خدمات به دانشگاهیان این واحد دانشگاهی مسیر را برای حضور حداکثری آنان در این مسیر هموار کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی قم بیان کرد: در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعمل عزیمت زائران حسینی در پیاده‌روی اربعین سال جاری همه همت خود را بسیج کرد تا بتواند خدمات خوبی به زائران حسینی(ع) ارائه کند.

غلامی‌جمکرانی بیان کرد: ارائه مرخصی تشویقی بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی و ارائه خدمات رایگان رفاهی و پزشکی با ایجاد موکب دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در کاظمین را می‌توان از دیگر برنامه‌های رفاهی، فرهنگی، پزشکی این واحد دانشگاهی در ایام اربعین حسینی برشمرد.

وی گفت: راهپیمایی بزرگ و حماسی اربعین که با حضور جوانان مشتاق و حسینی حرکتی زینب‌گونه بوده که پیام قیام عاشورا را زنده نگه می‌دارد، نمادی از عزت و عظمت حسینی است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم مطرح کرد: حماسه اربعین حسینی سال ۹۸ مصادف شده با آغازین ماه‌های دهه پنجم حیات پربرکت انقلاب اسلامی و اربعین حسینی آمادگاه جوانانی است که اراده کرده‌اند فصل نوینی را در تاریخ انقلاب اسلامی بگشایند و در مکتب جهاد و شهادت جان و روح خود را بپرورند تا بتوانند مسئولیت تاریخی را که گام دوم انقلاب اسلامی به آنان محول کرده، انجام دهند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1030528