نظافت مسیر اربعین در شهرستان قصرشیرین و مرز خسروی با حضور دانشگاهیان واحد کرمانشاه

مسیر عبور زائران اربعین در شهرستان قصرشیرین و مرز خسروی با حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی نظافت و پاکسازی شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد کرمانشاه، مسیر عبور زائران اربعین در شهرستان قصرشیرین و مرز خسروی با حضور جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، بابک جمشیدی نوید معاون توسعه مدیریت و منابع واحد کرمانشاه، فرزاد پارسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز قصرشیرین، تعدای از مدیران و کارکنان واحد کرمانشاه و مرکز قصرشیرین، نظافت و پاکسازی شد.

در این مراسم علاوه بر پاکسازی و نظافت شهر قصرشیرین و چند موکب مستقر در مسیر بازگشت زائران، نزدیک به ۱۰ کیلومتر از مسیر قصرشیرین به سمت مرز خسروی در دو طرف جاده کاملاً نظافت و ظروف یکبار مصرف و لیوان های یکبار مصرف و کیسه پلاستیک‌ها و زباله‌های حاشیه رفت و برگشت جاده جمع‌آوری شد و پس از قرارگرفتن در کیسه‌‌های زباله تحویل مأموران شهرداری شهرستان قصرشیرین شد.

امینی در حاشیه این پویش، این حرکت را جزء مصوبات ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه برشمرد و گفت: وظیفه خود دانستیم علاوه بر اسکان و پذیرایی از زائران آقا امام حسین علیه‌السلام در چهار موکب مستقر در شهرستان‌های کنگاور، صحنه، قصرشیرین و کرمانشاه در راستای حفظ محیط زیست حضوری فعال در جمع‌آوری زباله‌ها و نظافت محیط زیست داشته باشیم و مسیر حرکت زوار را زیباسازی و از هرگونه آلودگی مبرا سازیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: این حرکت به راستی ارزش معنوی زیادی دارد و در راستای حرکت ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی برای حفاظت از محیط زیست است و تلاش می‌کنیم همه ساله حضوری فعال در مسیر حفظ محیط زیست و ایجاد محیطی امن و پاکیزه برای زائران ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر: 1030849