جلسه کارگروه آموزشی اداره‌کل رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

اعضای کارگروه آموزشی اداره‌کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه‌ای نسبت به عملکرد آموزشی استادان در سطح دانشگاه و سایر امور آموزشی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد محمودآباد، صبح امروز نخستین جلسه کارگروه آموزشی اداره‌کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی در واحد محمودآباد برگزار شد.

نیما رنجبر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد با توجه به اهمیت موضوع آموزش ضمن قدردانی از میهمانان، تداوم این جلسات را موجب پیشرفت و توسعه شاخص‌های آموزشی دانشگاه دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین شفیعی مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی نیز وظیفه این اداره‌کل را ایجاد یک داشبورد مدیریتی برای مسئولان استان‌ها و دست‌اندرکاران آموزشی عنوان کرد و گفت: در این صورت مسئولان ضمن مشاهده وضعیت عملکردشان به سمت وضعیت بهتر حرکت می‌کنند و در نتیجه با کارگیری ابزارهای نظارتی و بازرسی در تصمیم‌گیری‌ها شاهد بهبود و تعالی روزافزون دانشگاه خواهیم بود.

اعضای کارگروه آموزشی اداره‌کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این جلسه درباره نظارت و ارزیابی دروس و رعایت سر‌فصل‌ها در سطح دانشگاه‌های منطقه، بررسی پرونده‌های استادان و اعضای هیئت‌علمی، تجزیه و تحلیل آماری شاخص‌های آموزشی و آخرین وضعیت هرم هیئت‌علمی و رسیدگی به اعتراضات دانشجویان نسبت به عملکرد آموزشی استادان در سطح دانشگاه و سایر امور آموزشی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1042342