معرفی نامزدهای جشنواره کتاب و رسانه/ تندیس «درخت معرفت» به برگزیدگان اهدا می‌شود

دوشنبه 27 آبان 1398 - 14:56
کد مطلب: 1043489
کتاب و رسانه

اسامی نامزدهای هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه در بخش‌های مختلف از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، بنا بر اعلام دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، نامزدهای جشنواره «کتاب و رسانه» در بخش رسانه‌های مکتوب (مطبوعات و خبرگزاری‌ها) معرفی شدند. نامزدهای جشنواره در بخش‌های مختلف به قرار زیر هستند:

بخش تیتر

سید غیاث‌الدین ملک‌حسینی (روزنامه خبر جنوب)، هادی حسینی‌نژاد (ایبنا)، مجتبی احمدی (فصلنامه جُنگ هنر مس)، محمدصادق علیزاده (روزنامه جام جم)، محمدرضا نسب عبداللهی (پایگاه خبری آبان پرس – شیراز)، محمود افشاری (ایرنا - اصفهان)، مهدی جعفری (خبرگزاری فارس - قم)، عبدالله رحمانی (ایرنا – آذربایجان غربی) و امید بی‌نیاز (پایگاه خبری آفتاب).

بخش خبر

زلیخا کرمی (ایبنا – همدان)، محمد آسیابانی (ایبنا)، محمود افشاری (ایرنا – اصفهان)، سیدحسن حسینی‌نژاد (ایبنا – گرگان)، محمود بانی (ایبنا – دامغان)، ربابه راسخی‌نیا (آفتاب صبح نیشابور) و مصطفی شاکری (ایکنا).

بخش گفت‌وگو

سیدصابر محمدی (روزنامه جام جم)، مصطفی وثوق‌کیا (روزنامه صبح نو)، مجتبی احمدی (فصلنامه جُنگ هنر مس)، صادق وفایی (خبرگزاری مهر)، یاسر نوروزی (روزنامه شهروند)، حسام آبنوس (خبرگزاری فارس)، مریم منصوری (ایبنا)، محمد آسیابانی (خبرگزاری مهر، ایبنا و روزنامه اعتماد)، مریم شهبازی (روزنامه ایران)، محمدصادق علیزاده (روزنامه جام جم)، احسان اکبرپور (ایبنا - شیراز)، شهاب دارابیان (ایبنا)، احمد ابوالفتحی (ایبنا)، پوریا میرآخورلی (روزنامه هفت صبح)، سمیه حسن‌نژاد (ایبنا)، کمال صادقی (خبرگزاری مهر)، زهره کهندل (روزنامه قدس)، فاطمه آصفی یزدی (ایبنا – مشهد)، فاطمه نظرمحمدی (ایسنا)، یونس عزیزی (ایبنا – قم)، آیدین پورخامنه (ایبنا)، مریم معمار (ایبنا)، داود علیزاده (روزنامه بامداد جنوب)، آناهید خزیر (ایبنا)، فریبا حیدرپور گل‌سفیدی (ایبنا – اهواز)، مهسا کلانکی (ایبنا)، علی گزبلند (روزنامه عصر مردم شیراز) و زینب مرتضایی‌فرد (روزنامه جام جم).

بخش گزارش

مهسا کلانکی (ایبنا)، زهرا جعفری (روزنامه فرهیختگان)، ساره گودرزی (ایبنا)، سیدمهدی موسوی‌تبار (روزنامه فرهیختگان)، زلیخا کرمی (ایبنا – همدان)، آذر مهاجر (روزنامه جام جم)، فریبا حیدرپور گل‌سفیدی (ایبنا – اهواز)، شهاب دارابیان (ایبنا)، نسیم سهیلی (روزنامه خراسان)، سمیه حسن‌نژاد (ایبنا)، هادی حسینی‌نژاد (ایبنا)، زهرا عباسی (روزنامه همشهری)، آیدین پورخامنه (ایبنا)، مصطفی وثوق‌کیا (روزنامه صبح‌نو)، محمود بانی (ایبنا – دامغان)، زینب مرتضایی‌فرد (روزنامه جام جم) و محمد آسیابانی (خبرگزاری مهر).

بخش مقاله و نقد تخصصی

مهدی ابراهیمی لامع (فصلنامه نقد کتاب کودک و نوجوان)، زینب آزاد (روزنامه جام جم)، سعید ناظمی (روزنامه آرمان امروز)، صادق وفایی (خبرگزاری مهر)، احمد ابوالفتحی (ایبنا)، علی کاشفی خوانساری (خبرگزاری تسنیم) و فرخنده حق‌شنو (فصلنامه نقد کتاب کودک و نوجوان).

بخش یادداشت و مقاله مطبوعاتی

منصوره رضایی (روزنامه جام جم)، علی نورآبادی (مجله اینترنتی اسرارنامه)، مائده مرتضوی (روزنامه سازندگی)، هادی حسینی‌نژاد (ایبنا)، فرزام شیرزادی (روزنامه همشهری)، آیدین پورخامنه (ایبنا)، وحید حاج سعیدی (پایگاه خبری آساخبر) و شهاب دارابیان (ایبنا).

دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، در بخش رسانه‌های مکتوب (مطبوعات و خبرگزاری‌ها)، نامزدها را به این شرح معرفی کرد:

بخش مستند تلویزیونی، انیمیشن و برنامه عروسکی

مهدی مقدر (صداوسیمای مرکز فارس)، امید فرخی (صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد) و علی رئیس (صداوسیمای مرکز اصفهان).

بخش برنامه ترکیبی

عرفان شهبازی (رادیو گیلان)، نیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، زهرا عبداله‌زاده (رادیو صبا)، شهرام میکائیلی (رادیو مهاباد)، هانیه پیرامی (رادیو بیرجند)، سونیا سعادتفر (رادیو گرگان)، سید عبدالرضا راستگوفر (صداوسیمای مرکز قم) و امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان).

بخش خبر و گزارش

فاطمه آقامحمدی (صداوسمیای مرکز قم)، شیما کرمیانی (صداوسیمای مرکز قم)، سید عبدالرضا راستگوفر (صداوسمای مرکز قم)، اسماعیل مقدسی‌پور (صداوسیمای مرکز اراک)، امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان)، محمد صادق زمانی (شبکه خبر)، راضیه جوینده (باشگاه خبرنگاران)، علی نعیمی (صداوسیمای مرکز زنجان)، محبوبه معافی (صداوسیمای مرکز کرمان)، یاسر سجادپور (صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد)، زهرا شفیعی (خبرگزاری صداوسیما)، علی اسماعیلی (رادیو معارف) و حسن جلال‌نژاد (صداوسیمای مرکز همدان).

بخش گفت‌وگو و میزگرد

نیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، محمدجواد احمدی‌نیا (رادیو فرهنگ) و منوچهر دین‌پرست (رادیو گفت‌وگو).

بخش آثار داستانی و نمایشی (کتاب صوتی)

صفیه آقاجانی (رادیو نمایش)، محسن آقابیکی (رادیو یزد)، امید فرخی (صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد).

بنا بر اعلام دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، برگزیدگان تندیس (درخت معرفت) و تقدیری های این بخش‌ها به‌همراه منتخبان بخش‌های عکس، طنز، صفحه‌های تخصصی فضای مجازی، کاریکاتور، گرافیک و مواد تبلیغی (آنونس، تیزر و نماهنگ) طی مراسمی از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه ، همزمان با ششمین روز هفته کتاب جمهوری اسلامی، در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و معماری واقع در خیابان انقلاب، نبش خیابان شهید برادران مظفر جنوبی معرفی خواهند شد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده است و تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.

347 / 347

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار