آشوب‌ها توطئه‌ای بزرگ بود و ۴۸ ساعته جمع شد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسی در دنیا فکر نمی‌کرد بتوانیم ظرف ۴۸ ساعت آشوب‌ها را در ایران جمع کنیم.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز سردار دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در گرد همایی چهار هزار نفری دختران بسیجی که امروز (یک‌شنبه) در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد، گفت: دستور امام (ره) برای تشکیل بسیج اثری دائم در فعالیت ها و موفقیت های روز افزون انقلاب اسلامی ایران داشت.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج پای هر کاری بروند آن را به سرانجام می رسانند و با موفقیت کامل آن کار را به اتمام می رسانند، افزود: این دستاوردهای بسیج و سپاه به دلیل اثر وجودی تشکیل دهنده آن یعنی امام خمینی (ره) است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به آشوب های اخیر، تصریح کرد: این توطئه بسیار بزرگ و دارای ابعاد مختلف بود که ما ابعاد مختلف آن را به خوبی می دانیم و توانستیم آن را ۴۸ ساعت جمع کنیم، همه دشمنان در این توطئه دخیل بودند و از موفقیت آن اطمینان داشتند به همین دلیل خودشان سریع اعلام کردند که چه نقشی در این آشوب ها داشتند.

وی گفت: در دنیا کسی تصور نمی کرد ما بتوانیم این توطئه عظیم را ظرف ۴۸ ساعت جمع کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به نقش پر رنگ بانوان در تاریخ، گفت: زنان جامعه ما باید سرمنشأ و آغاز گر تحولات عظیم باشند همانگونه که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار موثر و تاثیر گذار بودند.

سردار فدوی با اشاره به توطئه های فرهنگی دشمن علیه ایران اسلامی، افزود: دشمنان نقشه ها و برنامه های بسیاری برای آسیب به جامعه ما طراحی کرده اند و در این مسیر از تمام پتانسیل خود استفاده می کنند. امروز در عرصه جنگ نرم تمام خبیثان عالم علم علیه ایران اسلامی جمع شدند و بانوان نقش تایین کننده ای در این نبرد و بویژه در عرصه حجاب و عفاف دارند.

وی با اشاره به تحریم های آمریکا علیه ایران، گفت: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از ابتدایی انقلاب همواره بر جلوگیری از خام فروشی تاکید داشتند و دولت های مختلف هم این مهم را تکرار کردند اما به صورت جدی به آن توجه نشده است، در حدی که وقتی یک مشت الدنگ در عالم می گویند نفت ایران را نخرید ما کاسه چه کنم دست بگیریم.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: اگر به صورت جدی پای کار اقتصادی بیایم می توانیم آن را به بهترین شکل به سرانجام برسانیم، سخت ترین کار، کاری است که برای انجام آن باید جان داد. ملت ایران برای انجام این کار هزاران شهید داده اند، آیا در کارهای دیگر که نیاز به جان دادن نیست نمی توانیم موفق شویم؟

سردار فدوی با بیان اینکه قطعا در کار های اقتصادی هم می توانیم موفق و سربلند باشیم اما برای موفقیت در این عرصه باید سرمنشأ باشیم، اظهار داشت: بسیج تا کنون ۵۰۰ عنوان شغل خانگی شناسایی که در صورت اجرایی و عملیاتی شدن این شغل های خانگی بخش اعظمی از معضل بیکاری از بین می رود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از معضلات کشور ما، موضوع جمعیت است، گفت: رشد جمعیت کشور روند منفی را طی می‌کند که این موضوع می‌تواند تبعات منفی داشته باشد. بسیج جامعه زنان در این حوزه باید پیش قراول باشد و ما در خانواده‌های سپاه و بسیج حداقل باید پنج فرزند داشته باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه، زنان را سرمنشأ بسیاری از امور دانست و گفت: معضل حجاب و اقتصاد از جمله عرصه های است که زنان میتوانند وارد شده و مسائل این حوزه را به بهترین شکل حل کنند.

کد خبر: 1043961