برگزیدگان بخش معارفی و پژوهشی جشنواره ملی قرآن و عترت معرفی شدند

سه‌شنبه 12 آذر 1398 - 15:39
کد مطلب: 1044826
قرآن و عترت

نفرات برگزیده بخش معارفی سی‌وچهارمین مسابقات قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور معرفی شدند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مراسم افتتاحیه سی‌‌و‌‌‌چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز با حضور مدیران ارشد کشوری، دانشگاهی و استانی و جمع کثیری از حافظان، قاریان، معلمان و هنرمندان قرآنی، در مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد.

در این مراسم از نفرات برگزیده بخش‌های معارفی، هنری، ادبی و پژوهشی سی‌وچهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور تجلیل به عمل آمد.

لیست برندگان بخش معارفی سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت به همراه دریافت هدایا

رشته

دانشگاه

نام ونام خانوادگی

ردیف

سبک زندگی اسلامی و ایرانی

وزارت بهداشت

سجاد محمد زاده

سبک زندگی اسلامی و ایرانی

دانشگاه معارف

الهه سرباززاده تربتی

سبک زندگی اسلامی و ایرانی

وزارت علوم

خدیجه ملائی آذر

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

دانشگاه فنی و حرفه ای

زهرا عابد سفیده خوان

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

وزارت علوم

علیرضا جعفری پور

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

دانشگاه فرهنگیان

مصطفی براتی

حفظ موضوعی قرآن کریم

وزارت بهداشت

لیلا رسول زاده

حفظ موضوعی قرآن کریم

وزارت علوم

عارفه منصوری

حفظ موضوعی قرآن کریم

وزارت بهداشت

زهرا حاجی حسنی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

دانشگاه آزاد اسلامی

فاطمه سلیمی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

دانشگاه فنی و حرفه ای

امید احمدی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

دانشگاه فنی و حرفه ای

جاوید آریان

پرسمان معارفی

پیام نور

مهران ابراهیمی

پرسمان معارفی

وزارت بهداشت

الهام کشاورزی

پرسمان معارفی

وزارت بهداشت

شقایق تقی زاده

آشنایی با صحیفه سجادیه

دانشگاه فرهنگیان

مهدی احمدی

آشنایی با صحیفه سجادیه

دانشگاه فرهنگیان

آصفه یوسفی بوزگانی

آشنایی با صحیفه سجادیه

دانشگاه پیام نور

حمید سماوی

احکام

دانشگاه آزاد اسلامی

محمد پدیدار

احکام

دانشگاه فنی و حرفه ای

فرانک رضاییان

احکام

وزارت بهداشت

مهدی زرقی

احکام

دانشگاه آزاد اسلامی

حکیمه جوکار

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

دانشگاه آزاد اسلامی

افسانه مرادی

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

فنی و حرفه ای

زهره آقایی عاشق آبادی

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

وزارت علوم

فاطمه وطن پرست

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

دانشگاه آزاد اسلامی

مریم ناز فقیهی

آشنایی با سیره معصومین(ع)

وزارت بهداشت

فاطمه احمدی

آشنایی با سیره معصومین(ع)

دانشگاه علمی و کاربردی

فاطمه زراعت

آشنایی با سیره معصومین(ع)

وزارت بهداشت

سید محمد مسعود موسوی

آشنایی با سیره معصومین(ع)

دانشگاه معارف

مریم اسلامیه

لیست منتخبین سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن کریم

ردیف

نام و نام خانوادگی

دانشگاه مربوطه

رشته

رتبه

1

مجتبی انصاری مقدم

معارف

مقاله نویسی

اول

2

طاهره ریگی

وزارت علوم

مقاله نویسی

دوم

3

میثم قدسی

آزاد اسلامی

مقاله نویسی

سوم مشترک

4

مصطفی مزارعی

دانشگاه فرهنگیان

مقاله نویسی

سوم مشترک

5

سپیده رمضانی

وزارت علوم

تلخیص کتاب

دوم

5.1

زهرا ملارسولی

وزارت بهداشت

تلخیص کتاب

سوم مشترک

6

فرزانه سیاوشی

وزارت علوم

تلخیص کتاب

سوم مشترک

7

مرتضی جهانگیر زاده

دانشگاه فرهنگیان

تولید نرم افزار

اول

8

مریم الوندی

فنی و حرفه ای

تولید نرم افزار

دوم

9

الهه کاظمی نیا

آزاد اسلامی

تولید نرم افزار

سوم مشترک

10

عبد اله محمود

فرهنگیان

تولید نرم افزار

سوم مشترک

11

علیرضا شیری

علمی و کاربردی

خوشنویسی

اول

12

محمد الماسی

وزارت علوم

خوشنویسی

دوم

13

سلمان نیازی

آزاد اسلامی

خوشنویسی

سوم

14

علیرضا کرمانی

آزاد اسلامی

خوشنویسی

سوم

15

فاطمه صادقی

وزارت علوم

نقاشی

اول

16

هنگامه چمن باز

فنی و حرفه ای

نقاشی

دوم

17

شهربانو منفرد

فنی و حرفه ای

نقاشی

سوم

18

عرفان نوری شمسی

دانشگاه فرهنگیان

عکاسی

اول

19

فاطمه لطیفی

فنی و حرفه ای

عکاسی

دوم

20

سعید صادقی

وزارت علوم

عکاسی

سوم مشترک

21

امیر حسین جهان گیری

فرهنگیان

عکاسی

سوم مشترک

22

شیوا کاشانی

وزارت علوم

معرق و منبت

اول

23

مریم السادات موسوی حق شناس

وزارت علوم

معرق و منبت

دوم

24

زهرا موسمی

وزارت علوم

معرق و منبت

سوم

25

علی شیخ زاده

فرهنگیان

فیلم کوتاه

اول

26

امیر مرادیان

فنی و حرفه ای

فیلم کوتاه

دوم

27

سید سجاد موسوی

آزاد اسلامی

فیلم کوتاه

سوم مشترک

28

علیرضا براتی

فنی و حرفه ای

فیلم کوتاه

سوم مشترک

29

احمد عزیزپور

آزاد اسلامی

طراحی پوستر

اول

30

سید مبین میرآقایی

فرهنگیان

طراحی پوستر

دوم

31

مهدی غلامی

وزات علوم

طراحی پوستر

سوم مشترک

32

علی صابری

آزاد اسلامی

طراحی پوستر

سوم مشترک

33

امین سلطانی

معارف

شعر

اول

34

محمد جواد شاهمرادی

وزارت علوم

شعر

دوم

35

غزاله شریفیان

وزارت بهداشت

شعر

سوم

36

محمدرضا صالحی

وزارت علوم

شعر

شایسته تقدیر

37

مبین ذبیحی نژاد

فنی حرفه ای

شعر

شایسته تقدیر

38

حسین اصغرزاده

آزاد اسلامی

فیلمنامه نویسی

اول

39

زینب یادگار

وزارت علوم

فیلمنامه نویسی

دوم

40

مصطفی محمدی

علمی کاربردی

فیلمنامه نویسی

سوم

41

رومینا اخوان اقدس قزوینی

آزاد اسلامی

تذهیب

اول

42

لیلا صبری

وزارت علوم

تذهیب

دوم

43

ناهیدسادات حقیقی قمصری

پیام نور

تذهیب

سوم

44

سید ابراهیم شبیری

علمی و کاربردی

نمایشنامه نویسی

سوم

45

46

انتهای پیام/

341 / 188

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار