باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در هرمزگان منهدم شد/ صدور کیفرخواست برای ۹قاچاقچی

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: پرونده اعضای باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که محموله بیش از یک و نیم تن تریاک را برای قاچاق به بندر شهید رجایی انتقال داده بودند، با صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب بندرعباس ارسال شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام صدور کیفرخواست برای تعدادی از قاچاقچیان مواد مخدر گفت: در راستای مقابله بی امان با فعالیت‌های سازمان یافته سوداگران مرگ در استان هرمزگان، مأمورین موفق به کشف محموله‌ای به وزن یک هزار و 610 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بندرشهید رجایی بندرعباس شدند.

وی گفت: متهمان این پرونده محموله مواد مخدر را به طرز ماهرانه‌ای در تعدادی خودرو جاسازی کرده بودند که پس از کشف و ضبط آن توسط مأمورین، این باند بزرگ مواد مخدر که مبادرت به قاچاق از طریق بندرشهید رجایی بندرعباس می‌ کرد، کشف و منهدم شد.

صالحی در ادامه افزود: در جریان این عملیات، سرکرده و اعضای این باند دستگیر و با انتقال متهمان به مرکز پلیس، به جرایم خود اعتراف کردند و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: پرونده اعضای این باند پس از طی مراحل قانونی و تکمیل روند تحقیقات با صدور کیفرخواست برای ۹ نفر از متهمین جهت رسیدگی به دادگاه انقلاب شهرستان بندرعباس ارسال شد.

میزان

انتهای پیام/

کد خبر: 1045175