سرمایه‌گذاران حوزه فناوری از 11 کشور دنیا به تهران می‌آیند

در راستای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و فناورانه ایرانی، بهمن ماه سال جاری نشستی با حضور سرمایه گذارانی از 11 کشور دنیا در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، این نشست که با نام «نشست سرمایه گذاری فناوری TIM2020 » نامگذاری شده است، سرمایه گذارانی از 11 کشور دنیا حضور خواهند یافت. این سرمایه‌گذاران از دو رده سرمایه گذاران فرشته و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه خواهند بود و طرح‌ها و پروژه‌های مبتنی بر فناوری ایرانی را جهت سرمایه‌گذاری احتمالی مورد ارزیابی قرار خواهند داد. فرصت‌های کم نظیری مانند نیروی انسانی فراوان و اقتصادی در کنار محصولات دانش بنیان ارزان، سرمایه گذاران خارجی را علی رغم تحریم‌های یکجانبه، علاقه‌مند کرده است که زیست بوم دانش بنیان ایرانی را مورد توجه قرار دهند.

در این رویداد سرمایه‌گذاری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود در دیگر کشورها نیز با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته می‌شود.

سرمایه‌گذاران حاضر در این نشست در حوزه‌های مختلفی مانند فین‌تک، سلامت، گردشگری، بازی‌های رایانه‌ای، صنایع غذایی و غیره طرح‌های پیشنهادی و فرصت‌های موجود را مورد بررسی قرار خواهند داد. از دیگر برنامه‌های این رویداد می‌توان به برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه آموزشی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی اشاره کرد.

دومین نشست سرمایه‌گذاری فناوری در تاریخ 15 و 16 بهمن ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کد خبر: 1056302