جزئیات برگزاری امتحانات لغو شده دانشگاه آزاد اعلام شد

معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات برگزاری امتحانات لغو شده این دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه را تشریح کرد.

جواد علمایی‌ معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره زمان برگزاری امتحانات لغو شده واحدهای دانشگاهی در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به دلیل مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: براساس بخشنامه‌ای که به واحدها ارسال کرده‌ایم، امتحانات لغو شده به روز بعد از آخرین امتحان با نظر رئیس استان موکول خواهد شد.

وی افزود: امکان دارد روز بعد از آخرین امتحان جمعه باشد به همین دلیل، تصمیم درباره برگزاری این امتحانات به رؤسای استان‌ها واگذار شده است.

علمایی درباره مجزا شدن امتحاناتی که باید در یک روز برگزار می‌شد، گفت: امتحاناتی که قرار بوده در یک روز برگزار شود، به صورت جداگانه و مجزا برگزار نخواهد شد و طبق همان برنامه قبلی برگزار می‌شود؛ چرا که برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برهم خواهد خورد.

گفتنی است، روزهای 16 و 17 دی ماه به دلیل برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی، امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد در برخی استان‌ها لغو شد تا دانشجویان بتوانند در این مراسم شرکت داشته باشند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1057724