سومین نمایشگاه مدرسه هزاره سوم برگزار می‌شود

دبیر علمی پنجمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی ابن‌سینا از برگزاری سومین نمایشگاه مدرسه هزاره سوم در 21 و 22 فروردین خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از دبیرخانه دائمی جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا، مهدی رشیدی جهان دبیر علمی پنجمین دوره جشنواره ملی دانش‌آموزی با اشاره به سومین نمایشگاه مدرسه هزاره سوم اظهار کرد: سومین نمایشگاه مدرسه هزاره سوم 21 و 22 فروردین همزمان با برگزاری پنجمین دوره جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا با حضور بیش از 5 هزار دانش‌آموز، مدیر و مسئول پژوهش و مشارکت 700 مدرسه و پژوهش‌سرا از سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره لوازم و تحریر و لوازم اداری مانند تجهیزات کمک آموزشی، انتشارات آموزشی، نرم‌افزارهای آموزشی، مواد غذایی سالم، تجهیزات آزمایشگاهی با اولویت معرفی محصولات ساخت ایران و دستاوردهای بانک‌ها و بیمه‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی، سرگرمی های آموزشی، برنامه برخی موسسات آموزشی و پژوهشی و اسباب بازی‌های فکری ارائه می‌شود.

دبیر علمی پنجمین دوره جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا ادامه داد: این جشنواره‌ با همکاری وزارت آموزش و پرورش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

رشیدی جهان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از 22 دی امسال با مراجعه به وب سایت جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا در این نمایشگاه حضور به هم رسانند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1058309