مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی تا ۶ بهمن تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم تمدید شده است و داوطلبان یکشنبه ۶ بهمن می توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آبتین حیدرزاده رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تمدید ثبت‌نام آزمون دستیار تخصصی اظهار کرد: مهلت ثبت نام و ویرایش در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شده است.

وی افزود: با توجه به درخواست های مکرر داوطلبان متقاضی ثبت نام در چهل وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از دوشنبه ۳۰ دی فعال شده است و سایت تا یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ برای ثبت نام و ویرایش فعال خواهد بود.

حیدرزاده یادآور شد: داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده اند می‌توانند تا ۶ بهمن ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند. همچنین داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند می توانند در این فرصت نسبت به ویرایش مدارک اقدام کنند.

به گزارش مهر، آزمون کتبی این دوره آزمون دستیاری پزشکی، پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ به طور همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل، شیراز، ارومیه، کرمان، اصفهان، کرمانشاه، اهواز، گلستان، بندرعباس، گیلان، بوشهر، لرستان، بیرجند، مشهد، تبریز، مازندران، همدان، زاهدان، شهید صدوقی یزد و شهر تهران برگزار می‌شود.

پیش از این دو بازه زمانی ۲ تا ۹ دی و ۱۴ تا ۱۶ دی ماه مهلت برای ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی درنظر گرفته شده بود.

انتهای پیام/

کد خبر: 1058876