مهلت شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی تمدید شد

داوطلبانی که موفق به ثبت نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی نشده اند می توانند یکشنبه ۶ بهمن برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، متقاضیان جذب هیئت علمی شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی تا ۲۳ آذرماه فرصت داشتند که در این فراخوان ثبت‌نام کنند که با اعلام مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت این مهلت تا پایان دی ماه تمدید شده بود. این فرصت ۳۰ دی ماه به پایان رسید.

مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی نشده‌اند می‌توانند یکشنبه ۶ بهمن از ساعت ۸ تا ۱۲ برای ثبت‌نام به سایت مراجعه و اقدام کنند. این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت همچنین اعلام کرده است با توجه به زمان بر بودن این پروسه لزوم آپلود مدارک جهت اخذ کد رهگیری حذف شده، بنابراین متقاضیان می‌توانند نسبت به تکمیل مدارک تا یک هفته پس از اخذ کد رهگیری (تا تاریخ ۱۳ بهمن ۹۸) اقدام کنند. در صورتی‌که پس از یک هفته مدارک ناقص بارگذاری شود، بررسی توسط دانشگاه‌ها صورت نمی‌پذیرد.

در این دوره از فراخوان ثبت‌نام برای جذب و استخدام عضو هیئت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت به صورت متمرکز و اینترنتی انجام می گیرد و ملاک ثبت‌نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری است.

سیدعلی حسینی رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت پیش از این یادآور شده بود: میزان جذب هیئت علمی گروه علوم پزشکی بر اساس مجوز سازمان استخدامی حدود ۲ هزار نفر است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1058968