میزهای خدمت سلامت در بوستان پیروزی و ایستگاه های مترو

با توجه به نامگذاری اول تا هفتم بهمن ماه به عنوان هفته ملی سرطان ، اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 اقدام به اجرای ویژه برنامه های مختلف با هدف افزایش آگاهی شهروندان در مورد بیماری های سرطان و راه های تشخیص به موقع و زود هنگام این بیماری کرده است . 

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سبحانی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ، هفته ملی سلامت را فرصتی برای راهکار های کنترل سرطان اعلام کرد و گفت: اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 با توجه به شیوه نامه اداره کل سلامت شهرداری تهران و به منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه ، ویژه برنامه های مختلفی را در محلات منطقه 13 تدارک دیده و به مرحله اجرا گذاشته است .
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح محله افزود: این کارگاه ها با حضور شهروندان در محلات 13 گانه توسط اداره سلامت منطقه و با همکاری خانه های سلامت برگزار می شود.
وی برگزاری همایش علمی ویژه بانوان را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و گفت : این همایش پیرامون دسترسی به خدمات بهداشتی مربوط به تشخیص زود رس سرطان برگزار و افراد بهبود یافته این بیماری معرفی می شوند.
سبحانی گفت: میز های خدمت سلامت در بوستان پیروزی و ایستگاه های مترو میزبان شهروندان است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1059022