تکذیب خبر  ابتلا به کرونا در گرمخانه‌های تهران

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: ابتلا به کرونا در گرمخانه‌های تهران نداشته‌ایم و تمهیدات پیشگیرانه درنظرگرفته شده است.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سیدمالک حسینی، سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران درباره خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه یک مورد ابتلا به کرونا در یکی از گرمخانه‌های پایتخت گزارش شده است گفت:‌ این موضوع صحت ندارد و تنها سه مورد سرماخوردگی شدید در میان مددجویان به ما گزارش شد که به دلیل شرایط جسمانی آنها را به بیمارستان انتقال داده‌ایم.

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: انجام تست کرونا بنا به تشخیص پزشک متخصص انجام می‌گیرد و خوشبختانه تا کنون هیچ مورد از ابتلا به کرونا در گرمخانه‌های پایتخت نداشته‌ایم.

حسینی گفت: جلسه اضطراری درباره پیشگیری از کرونا در سازمان برگزار شد و همه تمهیدات لازم اعم از تهیه مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش‌های یکبار مصرف و لباس‌های مورد نیاز برای گرمخانه‌ها در نظر گرفته شده و استفاده می‌شود.

وی گفت: از 2 روز پیش نیز مبحث آماده کردن اتاق‌های قرنطینه مدنظر بود که این اقدام نیز انجام گرفت و همه آموزش‌های لازم به کارکنان گرمخانه و مددجوها ارائه شده است.

فارس

انتهای پیام/

کد خبر: 1061657