مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حراست سازمان سما برگزار شد

جلسه تکریم و معارفه مدیرکل حراست سازمان مراکز آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جلسه تکریم و معارفه مدیرکل حراست سازمان مراکز آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی (سما) باحضور بطحایی رئیس سازمان سما و سیروس صابری مشاور رئیس و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز برگزار شد.

سیدمحمد بطحایی در آغاز این نشست با تسلیت سالگرد وفات حضرت زینب(س) گفت: در این ایام سخت بهترین کار توسل به معصومین (ع) و این بانوی بزرگ است تا با الطاف این بزرگواران بتوانیم این چالش بزرگ را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به فعالیت های علی سجادی مدیرکل سابق حراست سازمان سما گفت: سجادی به مدد توکل، تدین و تجربه های گرانسنگ خود چالش های جدی را در مدارس و آموزشکده های سما برطرف و با کمترین هزینه و کاملاً حرفه‌ای مشکلات را رفع کرد.

رئیس سازمان سما با خوش آمدگویی به محمدجواد پیشوایی به عنوان مدیرکل جدید حراست سازمان سما، تجربه های آموزشی، پرورشی و اجرایی وی را در پیشبرد فعالیت خطیر راهگشا اعلام کرد.

در ادامه، علی سجادی با تشکر از همراهی ریاست سازمان و همکاران حراست در حوزه ستادی، گزارش کاملی از برنامه های انجام شده در زمان تصدی مسوولیت ارائه داد.

سیروس صابری مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اهمیت مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی گفت: مردم امانت های خود را به ما سپرده‌اند، ما به عنوان مسئول در هر جایگاهی که قرار داریم، باید چالش ها را از بین ببریم تا بتوانیم امانتدار درستی باشیم.

وی با اشاره به حجم زیاد فعالیت ها در حوزه آموزشی و پرورشی کشور، گفت: نوع کار را مسئول مشخص می کند و ما باید سعی کنیم سلیقه‌ای عمل نکنیم و با تهیه آیین‌نامه‌هایی به‌روز، رویه هایی را عملی کنیم که به وسیله آن عدالت اجرا شود.

رییس مرکز حراست دانشگاه، انتساب دانشگاه آزاد به مقام معظم رهبری را علت توجه اپوزیسیون ها اعلام کرد و افزود: ملت ایران برای حفظ ارزش های اسلامی، شهدای بسیاری داده و مدیران ارشد ما در دانشگاه امروز با کار فرهنگی از این جایگاه صیانت خواهند کرد.

در پایان، محمدجواد پیشوایی مدیرکل جدید حراست سازمان مراکز آموزش های عمومی و مهارتی سما با قدردانی از مسئولان اظهار داشت: در تمام سالهای فعالیت همیشه اخلاقیات را در نظر داشته ام و امیدوارم در این جایگاه بتوانم با همراهی ریاست سازمان سما، تعامل کامل با حراست دانشگاه آزاد داشته و رویه هایی براساس استانداردها در مجموعه سما برقرار کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر: 1063351