دیدار نوروزی دکتر طهرانچی با رئیس و مدیران کل پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

دیدار نوروزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با رئیس و مدیران کل پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دیدار نوروزی دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با رئیس و مدیران پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته (چهارشنبه ۲۰ فروردین) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه، مدل «شبکه ارتباطات راهبردی برون‌سازمانی» پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از عملکرد سال 98 حوزه متبوع خود ارائه کرد و از انعقاد قراردادهای این مجموعه با صنایع خبر داد.

در ادامه، مسائلی ازجمله ایجاد دفاتر مشاوره با استفاده از استادان توانمند در فضای پژوهشگاه، ایجاد شرکت‌های مشترک با صنایع، راه‌اندازی کلینیک‌های صنعتی، راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی موردنیاز صنایع با مشارکت بخش‌های صنعتی، راه‌اندازی دفاتر فروش دانش فنی، ایجاد کانال‌های مرتبط با هر صنعت، ایجاد انجمن‌های صنعتی با استفاده از دانشجویان فعال و اختصاص فضای فیزیکی به صنایع، نهادها و سازمان‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها، دکتر لاله ملک‌نیا، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل پایش، نظارت و آمار و اطلاعات پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و مصطفی رجبی باقرآباد مدیرکل امور اجرایی و... از حاضران این جلسه ویدئو کنفرانس بودند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1065650