با حکمی از سوی دکتر طهرانچی

سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شاهین‌شهر و بادرود منصوب شدند

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 - 14:39
کد مطلب: 1069976
.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی، سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شاهین‌شهر و بادرود را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی جداگانه، عبدالرسول مستاجران گورتانی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» و عباسعلی اکبرزاده مرشدی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی خطاب به سرپرست دانشگاه آزاد شاهین شهر آمده است: بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

مستاجران گورتانی با دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی آمار، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر است که سابقه معاونت فرهنگی و دانشجویی، مسئولیت در حوزه پژوهش و فناوری، مسئول کارگزینی هیأت علمی، مدیر گروه رشته‌های کامپیوتر و گرافیک و... در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر را داراست.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های مسعود نصری رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود

در متن حکم دکتر طهرانچی خطاب به سرپرست دانشگاه آزاد بادرود آمده است: بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

اکبرزاده مرشدی با دارا بودن دکتری تخصصی مهندسی عمران، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان است و سوابق اجرایی متعددی ازجمله ریاست دانشکده فنی و مهندسی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین سرپرستی معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس هیأت امنا مسجد امام خمینی و... را در کارنامه دارد.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های مهدی مقری بیدگلی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود قدردانی کرد.

انتهای پیام/

167 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار