به همت دفتر مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی؛

جزئیات دوره‌های جدید توانمندسازی مدرسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اعلام شد

جمعه 20 تیر 1399 - 09:07
کد مطلب: 1074203
استاد دانشگاه

دفتر مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد دوره‌های جدید توانمندسازی مدرسان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه را در ۲ ماه باقی مانده از فصل تابستان برگزار کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، دفاتر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و تعالی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارند در فصل تابستان، دوره‌های آموزشی و تخصصی را برای مدرسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار کند. تمامی این دوره‌های تخصصی در مرداد و شهریورماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

دفتر علوم عقلی و الهیات ۳ دوره را با عناوین معنای زندگی در نهج البلاغه، مسائل جدید کلامی و دوره توانمندسازی اعضای هیئت علمی قرآن و حدیث را برگزار خواهد کرد‌.

دفتر علوم نقلی، دوره‌های تخصصی خود را با محورهای بهره مندی از زبان شناسی مدرن در ارائه آموزش زبان عربی، بومی سازی یافته‌های زبان شناسی کاربردی، آشنایی با روش آموزش تلفیقی به انگلیسی، نقد و نظریه پردازی علوم ادبی و علوم انسانی و جامعه شناسی مدرن از منظر ادبیات فرانسه در قالب ۵ دوره برگزار خواهد کرد.

دفتر علوم رفتاری ۴ دوره را با عناوین رویکرد اسلامی رشد انسان، رویکرد اسلامی روش شناسی پژوهشی و تربیتی، کاربرد نرم افزارهای تخصصی آماری در علوم ورزشی و تربیت بدنی و رویکرد اسلامی به نظریه‌های شخصیت، مشاوره و روان درمانی برگزار خواهد کرد.

دوره‌های دفتر فرهنگ و تمدن اسلام و ایران نیز با عناوین اسلام سیاسی در جهان معاصر، دانش اجتماعی مسلمانان، علم در تمدن اسلامی و مطالعات خانواده برگزار می‌شود.

دفتر مدیریت و اقتصاد ۲ دوره را با عناوین واکاوی جهش تولید در اقتصاد مقاومتی و تحلیل تطبیقی اندیشه‌های اقتصادی متفکران مسلمان و غربی از ۱۰ مرداد تا ۳۱ شهریور برگزار خواهد کرد.

همچنین دفتر علوم هنری ۵ دوره را با عناوین روش‌های نوین تدریس، جایگاه معماری بومی در معماری پایدار، آشنایی با فلسفه هنر، آشنایی با مبانی زیبایی شناسی در فلسفه اسلامی و نوآوری تولید در نمایش‌های تلویزیونی برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

108 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار