به دنبال مذاکره و مصالحه با برانکو هستیم؛

خواجه‌وند: پرسپولیس با خطر محرومیت مواجه نیست

چهارشنبه 25 تیر 1399 - 18:48
کد مطلب: 1074830
خواجوند

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: مدیریت باشگاه به دنبال مذاکره و مصالحه با برانکو است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، مهدی خواجوند درخصوص بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ و احتمال محرومیت سرخ‌پوشان از ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در این خبر غلو شده و به اینگونه که مطرح می‌شود، نیست. پیرو دعوی که مطرح شده، پاسخ داده شد و نسبت به آن به دادگاه عالی ورزش اعتراض می‌شود. این دادگاه یک روند شکلی هم دارد، برای مثال برخی ضمائم در آن وجود دارد. این کار انجام می‌شود و فیفا درباره ضمائم استعلام می‌گیرد و ما امروز پاسخ فیفا را دادیم. یعنی الان با این شکلی که مطرح شده، خطری متوجه باشگاه پرسپولیس نیست. مدیریت باشگاه به دنبال مذاکره و مصالحه با برانکو است.

وی افزود: صرف نظر از نتیجه این دعاوی، ما حتماً پیگیر حل موضوع از طریق مذاکره هستیم. رسول‌پناه پیگیر این مسئله است، ولی همزمان پرونده دیگر مطرح شده هم در حال مدیریت شدن است و این مدیریت نیز با کمترین هزینه و به بهترین شکل اتفاق می‌افتد.

معاون حقوقی باشگاه پرسولیس در پاسخ به این سوال که این پرونده که به دادگاه عالی ورزش ارجاع داده‌اید، خطری پرسپولیس را برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان مطرح نمی‌کند؟ گفت: بله، الان با این شرایط مواجه هستیم.

خواجه‌وند در پاسخ به این سوال که آیا جریانی پشت مطرح شدن این موضوع محرومیت پرسپولیس است؟ اظهار داشت: باور کنید به اندازه‌ای که این گزارش‌ها و اخبار نیمه موثق باشگاه را تحت فشار قرار می‌دهد، خودِ پرونده این وضعیت را برای ما به وجود نمی‌آورد. باور کنید این اخبار شرایط را برای ما سخت و تصمیم‌گیری را مشکل می‌کند. پرونده‌ با کمترین هزینه و بهترین شکل جلو رفته است. باشگاهی که تا 6 ماه قبل حتی امکان پرداخت حداقلی را نیز نداشت، الان بهترین شرایط امکان مذاکره را دارد و مدیرعاملش به بهترین شکل امکان پرداخت وجوه این پرونده را دارد.

وی عنوان کرد: این پرونده تا اینجا کشیده شده است. اینکه نتیجه چه می‌شود، یک بحث است. هیچ جایی گفته نشد که رای به نفع ما صادر می‌شود. بحث این است که پرونده تا امروز به بهترین شکل و با کمترین هزینه مدیریت شد. اگر این پرونده امروز به اینجا نمی‌رسید، باشگاه 6 ماه قبل با این محکومیت‌ها مواجه می‌شد.

معاون پرسپولیس خاطرنشان کرد: موضوع مطالبه یک میلیون و 750 هزار یورو بود. این پرونده حالا با کارهایی که صورت گرفته، به یک میلیون و 50 هزار یورو کاهش یافته است.

104 / 351

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار