اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن در دانشگاه تهران برگزار می شود

سه‌شنبه 3 آذر 1394 - 15:42
کد مطلب: 549179
فنی و حرفه ای

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از برگزاری اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن(چالش های پساتحریم)خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، حمیدرضا خانپور مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در نشست رسانه‌ای سمینار به سوی جهانی شدن (چالش‌های پساتحریم) گفت: دز حال حاضر با بحران بیکاری و بحران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در زمینه‌های برند سازی، بازاریابی و فروش محصولات مواجه هستیم، که در این خصوص سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با همکاری بخش خصوصی کارگاه‌های تخصصی و نشست‌هایی را در راستای تعامل با کارگاه‌های بزرگ و به منظور ارتقای مهارت و شناسایی مشاغل جدید برگزار می‌کند.

او با اشاره به ارتباط میان واحدهای بزرگ آموزشی و واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی افزود: این ارتباطات در جهت تحقق اشتغال پایدار، برندسازی و مباحث مختلف کسب و کار صورت می‌گیرد.

خانپور به دوران پساتحریم نیز اشاره کرد و گفت: پس از توافقات صورت گرفته و حضور کشورهای مختلف به منظور سرمایه گذاری در کشورمان، انگیزه‌ای دوچندان در نیروی کار و همچنین نیروهای غیر فعال ایجاد شده است و ما به دنبال این هستیم تا با همت بخش خصوصی، کارآفرینان و دیگر ذینفعان دوره‌های تخصصی آموزشی را به منظور معرفی واحدهای بزرگ تولیدی، خدماتی و صنعتی در سطح بین المللی داشته باشیم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران گفت: این اقدام همسو با اقتصاد مقاومتی و بستر سازی به منظور رونق اقتصادی خواهد بود.

بنابراین گزارش در ادامه این نشست رسانه‌ای مجتبی امیری معاون پژوهشی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، شهریار شفیعی عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی و مهدی برآسود مدیر عامل آموزشگاه مهندسی عصر شبکه توضیحاتی را پیرامون برگزاری اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن و اهداف آن بیان کردند.

گفتنی است سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن (چالشهای پساتحریم ۲۷و۲۸دی ماه و ۴-۵بهمن ماه سال ۹۴در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

20104

16 / 27
کد خبر: 549179 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو