تودیع و معارفه مدیر تولید و فنی شبکه یک سیما امروز برگزار شد

شنبه 28 آذر 1394 - 14:40
کد مطلب: 565419
صدا و سیما

امروز، شنبه، 28 آبان در مراسمی با حضور سرپرست شبکه یک و رییس مرکز تولید و فنی سیما، مدیران قدیم و جدید تولید و فنی این شبکه تودیع و معرفی شدند.

به گزارش ایسکانیوز، در این مراسم سرپرست شبکه یک با اشاره به اخلاق و منش خوب آقای شمس الدینی مدیر سابق تولید و فنی شبکه، از تعامل مثبت ایشان در زمان تصدی با مدیران گروه ها خبر داد و گفت: امیدوارم که آقای حسین زاده، مدیر جدید تولید و فنی شبکه یک هم این مسیر را ادامه بدهند. فضل الله شریعت پناهی همچنین ضمن خیر مقدم به آقای حسین زاده افزود: من با آقای حسین زاده از قبل آشنایی دارم و از مدیران خیلی خوب و دلسوزی هستند و از آنجایی که قبلا در شبکه یک حضور داشتند باید بگویم که به خانه خودشون خوش آمدند و امیدوارم بتوانند با همان دوستی و رفاقتی که نسبت به بخش تولید و فنی شبکه یک دارند، ان شاا... کارشان را ادامه بدهند. ارتباط مستمر و دوستانه با گروهها، مدیران و عوامل برنامه ساز شبکه یک از اولویت های تولید و فنی است و امیدوارم به منظور ارتقای کیفی برنامه ها این تعامل سازنده مثل گذشته ادامه دار باشد. استفاده از بهینه تجهیزات فنی و استودویی و حضور در شوراهای تخصصی سیما از موضوعات دیگری بود که سرپرست شبکه یک در این مراسم به آن اشاره کرد و اظهار داشت: درحال حاضر مساله نیروی انسانی، مشکل و موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود. با توجه به این که بخش زیادی از نیروهای باتجربه شبکه یک در تولید و فنی یا بازنشسته شدند و یا در آستانه بازنشستگی قرار دارند، نیروهایی که در حال اضافه شدن به بدنه بخش تولید و فنی شبکه یک هستند شاید نیروهای کیفی نباشند و این معظلی است که باید آن را با برنامه ریزی دقیق برطرف کرد. آموزش افراد جدید و انتقال مهارت ها از نیروهای باتجربه قدیم به تازه واردها از جمله این راه کارهاست. در ادامه این مراسم رییس مرکز تولید و فنی سیما نیز ضمن قدردانی از زحمات آقای شمس الدینی در دوران مسولیت شبکه یک و تبریک به آقای حسین زاده مدیر جدید تولید و فنی شبکه، تاکید کرد: در بخش تولید و فنی کار باید به نحوی به انجام برسد که عملکرد مجموعه بهبود پیدا کند و با تعاملی هم که با مدیران و برنامه سازان شبکه یک وجود دارد ان شاا... کار با جدید و همدلی بین همه کارکنان شبکه حرکت کند. علیرضا پورصابر درباره مشکل نیروی انسانی در بخش تولید و فنی هم یادآور شد: این معظل از گذشته وجود داشته و یکی از دغدغه های ریاست سازمان صدا و سیما و معاونت سیما مشکل تامین نیروی انسانی مجرب و با تجربه در واحدهای تولید و فنی رسانه ملی بوده است که با درایت و برنامه ریزی مدیران سازمان در حال برطرف کردن این معظل هستیم.

در پایان سرپرست شبکه یک و رییس مرکز تو لید و فنی سیما با تقدیم جداگانه لوحی از زحمات محمدامین شمس الدینی مدیرسابق فنی و تولید در دوران تصدی قدردانی کردند و حکم غلامرضا حسین زاده را به عنوان مدیر جدید تولید و فنی شبکه یک نیز به ایشان تقدیم کردند.
503502

25 / 33
کد خبر: 565419 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار