جشن امضا و دیدار با «عادل فردوسی‌پور»

به مناسبت دهمین چاپ کتاب «هنر شفاف‌اندیشیدن» جشن امضا و دیدار با «عادل فردوسی‌پور» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز «هنر شفاف ‌اندیشیدن» که در اردیبهشت ۹۴ با ترجمه‌ی «عادل فردوسی‌پور»، «بهزاد توکلی» و «علی شهروز» روانه‌ی بازار کتاب شد، طولی نکشید که در صدر لیست کتاب‌های پرفروش نشرچشمه و کتابفروشی‌ها قرار گرفت.

این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب مجذوب‌کننده، دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ی پیشگیری از «غمگینی خود ساخته».

«رابرت چالدینی» نویسنده‌ی کتاب «تاثیر»، درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.»

رولف دوبلی نویسنده‌ی کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ی اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ی خلاصه‌ی کتاب و عمده‌ی شهرت او به خاطر تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که خیلی سریع به موفقیت دست یافت و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گرفت. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.

این مراسم روز دوشنبه ۲۱ دی‌ماه ساعت ۱۸ در کتاب‌فروشی نشرچشمه‌ی مرکزی به نشانی زیر پل کریم‌خان، سر میرزای شیرازی برگزار می‌شود.

شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.

504502

کد خبر: 571033