پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی  شاهرود

ثبت نام بدون آزمون از علاقمندان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مقاطع کارشناسی و کاردانی در 117 رشته تحصیلی آغاز شد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اعلام این خبر گفت: علاقمندان به تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می توانند برای ثبت نام به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه کرده و پس از دریافت دفترچه راهنما و آشنایی با رشته های متعدد این دانشگاه اقدام به ثبت نام کنند.

دکتر مجید سلامی با اشاره به اینکه برای ثبت نام داوطلبان ابتدا دفترچه راهنما را از سایت مرکز آزمون به آدرس گفته شده دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته‌محل اقدام کنند، افزود: «داوطلبان پس از ثبت نام اولیه در سایت یاد شده باید در تاریخ های 4 الی 15 بهمن ماه 94 نسبت به ثبت نام نهایی خود با مراجعه به حوزه آموزش دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اقدام کنند.

وی گفت: افرادی که ثبت نام نهایی خود را انجام داده و واجد شرایط باشند می توانند از نیسمال دوم 95-94 در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

سلامی با بیان اینکه دانشجویانی که از طریق پذیرش بدون آزمون جذب می شوند هیچ تفاوتی به لحاظ شهریه و یا امور آموزشی با پذیرش با آزمون ندارند گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته‌محل‌های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته‌های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت می‌پذیرد.

وی در پایان یادآور شد: مدارک ثبت نام نهایی و دیگر اطلاعات لازم در سایت دانشگاه به آدرس www.iau-shahrood.ac.ir درج شده است.

20101

کد خبر: 571239