حضور 4 هزار تولید کننده در نمایشگاه های بهاره تهران

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: از 11 هزار متقاضی تحویل غرفه در نمایشگاه های بهاره تهران 4 هزار تولید کننده مجوز حضور دریافت کردند.

به گزارش ایسکانیوز، علی فاضل در حاشیه بازدید استاندار تهران از نمایشگاه بهاره ارم با اشاره به حضور بهترین تولیدکنندگان اصناف مختلف در نمایشگاههای بهاره امسال افزود: این نمایشگاه ها در 21 استان کشور برپا شده است.

وی داشتن پروانه کسب تولیدی را مهمترین شرط حضور در این نمایشگاه دانست و گفت: ارائه کالا با 15 تا 20 درصد تخفیف ، کیفیت بالا و رقابتی بودن فضای کار از دیگر شاخصه های مهم در برگزاری نمایشگاه های بهاره است.

رییس اتاق اصناف ایران با اشاره به پلمپ شدن واحدهایی که کالای خارجی در این نمایشگاهها عرضه کنند تصریح کرد: تاکید مردم بر دایر بودن همیشگی این نمایشگاه ها برای تامین کالاهای مورد نیاز در شب عید و دیگر فصول در یک مکان واحد، کلان شهر تهران را نیازمند برگزاری این نمایشگاهها کرده است.

وی با اشاره به هزینه های سنگین برگزاری نمایشگاه های بهاره و دشواری تامین امنیت و فراهم کردن امکانات در آن ادامه داد: اتاق اصناف ایران برای فراهم کردن شرایط آسان خرید و استفاده مردم از این فضاها، نمایشگاههای بهاره را برگزار می کند.

فاضل ایجاد فروشگاههای زنجیره ای و بزرگ را در دستور کار اتاق اصناف ایران دانست و افزود: این فروشگاهها به تنهایی پاسخگوی نیاز مردم نیست بنابراین برگزاری این نمایشگاه ها در کنار فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ انجام می شود.

102/601

کد خبر: 604997