پدر معتاد کارشناس خانم  اورژانس اجتماعی را  به شدت  مجروح کرد

کودک آزاری توسط پدر شیشه‌ای در محدوه نظام آباد منجر به مداخله کارشناسان اورژانس اجتماعی گردید که در پی آن پدر معتاد اقدام به ضرب و شتم خانم 40 ساله(نیروی اورژانس) کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از افکارنیوز، پرونده کودک آزاری توسط پدر شیشه‌ای از دی ماه سال گذشته در دستور کار نیروهای اورژانس اجتماعی قرار گرفت.

در این مدت کارشناسان اورژانس اجتماعی تلاش داشتند تا به هر نحوی شرایط لازم برای حضور کودک در خانواده را فراهم کنند.

پس از گذشت چند ماه و به جهت عدم رعایت حقوق کودک از سوی پدر معتاد و مصرف کننده مواد صنعتی، قاضی پرونده حکم به تحویل کودک به سازمان بهزیستی کرد.

به همین منظور کارشناسان اورژانس اجتماعی به همراه مأموران انتظامی کلانتری 106 نامجو هفته گذشته جهت اجرای حکم به محل سکونت خانواده واقع در محدوده نظام آباد اعزام شدند که متأسفانه در جریان اجرای حکم، پدر شیشه‌ای اقدام به ضرب و شتم کارشناس اورژانس اجتماعی کرد.

در جریان این درگیری، کارشناس اورژانس اجتماعی(خانم حدود 40 سال) به شدت مجروح شد و با تلاش مأموران انتظامی وی نجات و فرد ضارب توسط مأموران انتظامی دستگیر شد.

در طی سال‌های اخیر، کارشناسان اورژانس اجتماعی بارها مورد ضرب و شتم افرادی همانند فرد اشاره شده قرار گرفتند که به همین منظور قرار بود که این پرسنل اورژانس مجهز به افشانه گاز اشک آور و شوکر شوند که این کار با کندی در حال انجام است ضمن اینکه سازمان بهزیستی علی رغم مشکلات این گروه از نیروهایش اقدام به کاهش پرسنل خود کرده است.

105105

کد خبر: 625223