پیرهادی: شهرداری در حادثه کارواش سعادت آباد مقصر شناخته شد

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه گزارش کمیسیون نظارت و حقوقی شورا از حادثه نزاع در کارواش سعادت‌ آباد به رئیس این شورا ارائه شده گفت: بر اساس این گزارش شهرداری در این حادثه مقصر شناخته شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، محسن پیرهادی با بیان این مطلب افزود: شهرداری تهران فاقد مجوز قانونی از مقام قضایی برای ورود به کارواش سعادت آباد بود.
او ادامه داد: درگیری انجام شده موجب خدشه دار شدن حیثیت شهرداری و آسیب به افکار عمومی شده و شهرداری در این خصوص مقصر است.
پیرهادی با بیان اینکه سایر موارد ادعای مسجد و کارواش از نظر مالکیت زمین و احقاق سایر حقوق در دست بررسی است افزود: سایر موارد ادعایی باید از سوی دستگاه قضایی رسیدگی و مقصر مشخص شود.
ضرب و شتم کارگران یک کارواش(شست و شوی خودرو) در محله سعادت آباد(منطقه دو) در شامگاه 17 بهمن ماه سال گذشته توسط عوامل شهرداری تهران، بازتاب گسترده ای در شبکه های مجازی و رسانه ها داشت.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز در جلسه علنی این شورا نسبت به این حادثه به شهرداری تهران تذکر داده و مقرر شده بود کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران این موضوع را بررسی و گزارش کارشناسی ارائه دهد.

20106

کد خبر: 627448