منصوریان: شرایط فصل گذشته پرسپولیس، استقلالی‌ها را امیدوار کرده است

چهارشنبه 20 مرداد 1395 - 16:30
کد مطلب: 668883
نشست خبری سرمربی باشگاه استقلال تهران

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در این فصل بردی نداشته‌ام و امیدوارم فردا در دیدار مقابل پیکان اولین 3 امتیاز خود را دشت کنیم.

به گزارش ایسکانیوز، منصوریان قبل از این که در مورد مباحث پیکان صحبت کنم به مربی عزیزم مجید جلالی که سیصدومین بازی‌اش که بازی در لیگ برتر است تبریک می‌گویم. به نوع باشگاه کاری نداریم وبه تفکرات جلالی کار داریم. پیکان تیم سمج و چغری است مقابل تراکتورسازی هم بسیار تلاش کرد.

منصوریان افزود: برنامه‌ریزی که ما به لحاظ تاکتیکی و فنی انجام داده‌ایم خوب بوده و من با شرایطی که طی هفته گذشته از تیمم دیدم امیدوارم که سه امتیاز اول را دشت کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با تعطیلات لیگ موافقید یا خیر، گفت: ما تا پایان سال برنامه‌ریزی کرده‌ایم و از آن طرف هم تیم ملی تا پایان مسابقات جام جهانی 2018 روسیه برنامه‌هایش را ارائه کرده است. امیدوارم دوباره این کلاف‌ها را به سمت تیم ملی پرتاب نکنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد:‌ برنامه‌ریزی ما به شکلی است که روی این تعطیلات کار کرده بودیم و از آن خبر داشتیم. اما اگر از اینجا به بعد تعطیلات دیگر و برنامه‌ریزی به هم بخورد آن وقت تیم‌مان لطمه خواهد خورد اما جا دارد به سازمان لیگ تبریک بگویم و فکر می‌‌کنم امسال برنامه‌ریزی خوبی داریم.

منصوریان در مورد اینکه افتخاری سرپرست باشگاه وعده داده که مشکلات تیم را حل می‌کند و آیا او موفق می‌شود یا نه،‌گفت: به او خوشامد می‌گویم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. مسیر استقلال، پرسپولیس و فدراسیون سخت و ناهموار است. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که ایشان موفق شود. همان آرزوی که برای حسنی‌خو کردم برای ایشان هم دارم. آرزویم این است که افتخاری در این مسیر تمام موانع را رد کند و به سرمنزل مقصود برسد.

وی در مورد اینکه چرا آرش افشین و میثم مجیدی 48 ساعت قبل از فهرست خط خوردند، گفت: امروز ظهر باید ما در هتل ناهار می‌خوردیم و به صلاحدید کادر فنی این دو بازیکن از فهرست 18 نفره خط خوردند. باید سر میز ناهار 18 نفر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد امین حاج‌محمدی واینکه گفته می‌شود او در نیم‌فصل از استقلال جدا می‌شود، گفت: اشتباه به عرض‌تان رسانده‌اند.

منصوریان در مورد اینکه استقلال سه بازی است که پیروز نشده اما خوب بازی کرده ولی هواداران از این تیم برد می‌خواهند، گفت: قطع به یقین شرایط روحی و روانی به گونه‌ای است که تیم در وضعیت خوبی قرار دارد . استقلال و پرسپولیس همیشه محکوم به برد هستند. فقط تعریف برد برای هوادار جذابیت دارد. من اگر همین نتایج را در نفت می‌گرفتم نمی‌توانست خیلی به چشم بیاید اما در استقلال و پرسپولیس همه محکوم به برد هستیم. هواداران فوتبال یا طرفدار استقلال هستند یا پرسپولیس. هر کسی صبح و عصر از خواب بیدار می‌شود یا قرمز است یا آبی. امیدوارم اولین سه امتیاز را دشت کنیم همانطور که از نظر بدنی و فوتبالی نسبت به دو باز‌ی‌های گذشته در شرایط بهتری هستیم. خلق 16 موقعیت گل در دو بازی نکته‌ای است که بسیار قابل توجه است و امیدوارم ما فردا برنده شویم.

به گزارش فارس، سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه نشست خبری در خصوص اینکه ظاهرا شما روز گذشته از وضعیت چمن کمپ مرحوم حجازی گلایه کرده بودید گفت: من روز گذشته گلایه‌هایم را انجام دادم و اتفاقا آن را به رئیس باشگاه منتقل کردم. به آقای افتخاری گفتم کمپ حجازی باید تمام قد شامل تشکیلات استقلال باشد و ما در این مجموعه باید استخر، سونا و دفتر کار داشته باشیم. حتی سالن بدنسازی استقلال هم باید در این مجموعه باشد. روز گذشته برآورد کردیم که نزدیک یک و نیم میلیارد تومان در سال هزینه این گونه مسائل و زمین تیم را می‌دهیم در حالی که می‌شود این هزینه را در کمپ خرج کرد.

وی افزود: من روز گذشته تمرین تیمم را درست در دقیقه 55 قطع کردم چون احساس کردم خدای ناکرده امید ابراهیمی بهترین بازیکن فوتبال ایران یا خسرو حیدری آسیب می‌بینند. آن وقت من نمی‌توانم هوادارم را توجیه کنم و به همین علت از بازیکن تیمم باید مراقبت کنم.

منصوریان تاکید کرد: من یک روز اعتراض کردم دیدم به قبای بعضی دوستان برخورد. ولی سخت است که هر سه روز یک بار به ورزشگاه آزادی برویم و وسایلمان را این‌طرف و اون‌طرف کنیم. ابزارهای من توپ، زمین و البسه هستند و این ابزار باید در اختیار من باشد. البته آقای افتخاری قول داد که این مشکل را حل کند.چون او زیرمجموعه این وزارتخانه و تشکیلات این ورزش است.

وی در خصوص اینکه آیا امکان تمرین استقلال در ورزشگاه امام رضا هست یا خیر، گفت: من با شهردار محترم منطقه 18 و علیرضا دبیر صحبت کردم و آنها به ما یک ورزشگاهی دادند که متاسفانه زمین چمنش نشست کرده است. ضمنا این زمین مصنوعی است و خوب نیست که بازیکن تیم من دو ساعت در ترافیک تهران بماند و دو ساعت هم تمرین کند آن‌وقت له شده به منزل برسد. از علیرضا دبیر هم تشکر می‌کنم که به صورت ویژه به استقلال و پرسپولیس نگاه کرد.

خبرنگاری گفت: شما به استقلال رفتی و مورد حمایت قرار گرفتید و این شرایط تا کی ادامه دارد که منصوریان با خنده پاسخ داد: الان متوجه شده‌اید به استقلال رفته‌آم؟ اول از همه از حمایت هواداران تشکر می‌کنم که در بازی قبل حمایت آنها آنقدر زیاد بود که از داخل رختکن صدایشان را می‌شنیدم. از کسانی هم که با پیامک و به صورت حضوری از من حمایت کردند تشکر می‌کنم و دستشان را می‌بوسم. از کسانی هم که انتقاد مستقیم و محکم می‌کنند باز هم ممنونم و به آنها می‌گویم به این انتقادات ادامه دهید تا من در نهایت با تلاش بازیکنانم شاکله خوبی از تیمم به دست آورم.شک نکنید که شرایط را عوض می‌کنیم ولی یک موضوعی که هواداران استقلال را امیدوار کرده شرایط سال گذشته پرسپولیس است. عده‌ای در خیابان من رامی‌بینند و در گفتارشان من را به سمت جلو هدایت می‌کنند. ولی هواداران ما کوچکترین ناامیدی به دلشان راه ندهند و از کسانی که در انتقادهایشان تندروی می‌کنند می‌خواهم که کمی مراعات کنند و از آنها خواهش می‌کنم که در انتقاداتشان رعایت عدالت را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اتفاقات برنامه 90 با خنده گفت: من پلیس خودم را (مدیر رسانه‌ای استقلال) آورده‌ام که به این سؤالات جواب ندهم.

خبرنگاری از منصوریان پرسید آیا شما با شنیدن اولتیماتوم از مدیران استقلال به خاطر نتایج این تیم خندید یا ناراحت شدید، که منصوریان با خنده پاسخ داد: باز هم شما را به پلیس چینم انتقال می‌دهم.

منصوریان افزود: پرسپولیس پارسال اسکلتش را حفظ نکرد بلکه امسال اسکلتش را حفظ کرد ضمن اینکه فرهنگ به سربلندی پرسپولیس خیلی کمک کرد. فرهنگ به سربلندی پرسپولیس کمک کرد. من وقتی با نقت پرسپولیس را بردم ایستادم تا واکنش هواداران این تیم را ببینم. هواداران پرسپولیس 10 دقیقه این تیم را تشویق کردند. قطع به یقین فضای ما فضای ناامیدی نیست. خریدهای خوبی کرده‌ایم و سعی کرده‌ایم به آینده استقلال نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی در مورد اینکه اما زمان اوج‌گیری‌تان مشخص نیست، گفت: انشاالله زود اوج می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه خط دفاع استقلال ضربه پذیر است، گفت: بله درست می‌گویید سه گل مشابه خوردیم و سعی کرده‌ایم عیب و ایرادمان را برای بازی با پیکان رفع کنیم. وضعیت کنعانی‌زادگان برای عمل کردن یا عمل نشدن مشخص شود یک دفاع جذب می‌کنیم. در هر شرایطی یک دفاع جذب خواهیم کرد.

منصوریان در مورد اینکه 5 تغییر در خط دفاع چپ استقلال داشته‌اید، گفت: بله ما تغییراتی در این پست داشته‌ایم. من با یعقوب کریمی چند جلسه صحبت کردم. او باید همان یعقوب کریمی ملی شود. او در قسمت چپ ما را امیدوار کرد و ما با یک پوزیشن جدید از او استفاده خواهیم کرد.

603 /601

28 / 14
کد خبر: 668883 3 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار